تیتر امروز

تراژدی دریاچه ارومیه؛ احتضار طولانی و دردناک!

تراژدی دریاچه ارومیه؛ احتضار طولانی و دردناک!

برداشت بی‌رویه از آب‌های زیرزمینی و حفر چاه‌های غیر مجاز در اطراف دریاچه ارومیه با پیشنهاد رئیس دولت نهم و دهم حیات این دریاچه را به خطر انداخت اما در طول سال‌های گذشته بر این دریاچه چه گذشت؟
اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!
هشدار به کسانی که به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی‌اند

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!

در فاصله کمی از موفقیت تیم ملی در منامه، انتشار برخی اخبار در مورد پایان کار اسکوچیچ و آوردن یک مربی نامدار، قطعا مثل یک خنجر از پشت برای فوتبال ایران خواهد بود.

نماینده تهران در مجلس دهم گفت: متأسفانه امروز نیروهای نظامی مانند احزاب در حال فعالیت انتخاباتی هستند اما باید با حضور نظامیان در انتخابات برخورد می‌شد.

کد خبر: ۹۰۶۹۱
۱۲:۵۸ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰

جلودارزاده:

دیدارنیوز - سهیلا جلودارزاده در خصوص فضای انتخاباتی کشور، اظهار کرد:  شورای نگهبان اشخاصی که کمی امید در مردم ایجاد می‌کنند را رد صلاحیت می‌کند.

وی افزود: ناامیدی ناشی از این است که ملت احساس بن‌بست کنند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب بیان کرد: گاهی من به عنوان گروهی که قصد به دست گرفتن قدرت را دارم، فکر می‌کنم اگر مخالفان را ساکت و حذف کنم می‌توانم به ایده‌های خود دست یابم در صورتی که تاریخ و آموزه‌های دینی ما ثابت می‌کند که با مردم داری می‌توان حکومت کرد.

جلودارزاده گفت: ساکت کردن کارگران باعث بقا یک نظام نمی‌شود بلکه احقاق حقوق آنها موجب ابقا و ثبات نظام می‌شود. امروز یک قدم در جهت افزایش حقوق بازنشستگان برداشته شده و همین موضوع موجب شده زخم‌هایشان التیام یابد.

وی با بیان اینکه امید را عدالت ایجاد می‌کند، افزود: اگر عدل و همدلی در میان نهادها وجود داشته باشد، شاهد افزایش امید در بین مردم خواهیم بود.

نماینده تهران در مجلس دهم به حضور نظامیان در عرصه انتخابات اشاره کرد و گفت: از ابتدای انقلاب، گروهی از نظامیان که افرادی دلسوز و قوی بودند که قصد نقش آفرینی در سرنوشت کشور را داشتند. امام خمینی فرمودند اشخاص نظامی در سیاست دخالت نکنند که حرف کاملاً به جایی بوده است. بعد از جنگ زمانی که مسیر به قدرت رسیدن افراد تغییر کرد، باید کسانی که انگیزه و استعداد سیاسی داشتند، در احزاب جمع می‌شدند. امروز این افراد قصد فعالیت در عرصه نظامی و سیاسی را دارند که این راه‌، راهی اصولی نیست. 

جلودارزاده در پایان خاطرنشان کرد: متأسفانه امروز نیروهای نظامی مانند احزاب فعالیت می‌کنند که باید با حضور نظامیان در انتخابات برخورد می‌شد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۴
0
0
چرا عزیزم چطور اقای دکترمحمود می تواند باشد نظامی نمی تواند باشد ضمن اینکه خود محمود نظامیان راوارد سیاست کرد واز ان موقع انها امور کشورنددردست دارند خود دکتر حسن فرمایش کردن ولا ،مگرغیراینه، عزیزم جوش نزن که دیر شده