تیتر امروز

گفتگو با منوچهر متکی؛ وفادار به مواضع رسمی نظام!
«دیپلمات»؛ برنامه اول ـ قسمت دوم

گفتگو با منوچهر متکی؛ وفادار به مواضع رسمی نظام!

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که در گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی به کندوکاو در ذهنیت و تجربیات و خاطرات آن‌ها می‌پردازد. منوچهر متکی وزیر امور خارجه دولت‌های نهم و دهم...

اسطوره بی‌تکرار پرورش اندام جهان و بازیگر مطرح هالیوود، از میزبانی ایران در مسابقات جهانی استقبال کرد

کد خبر: ۹۰۵۹۴
۱۸:۴۳ - ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰

آرنولد تهران

 

دیدارنیوز: در جریان سفر رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام به تهران، «آرنولد شوارتزنگر» هم توانست سالن برگزاری مسابقات فیتنس قهرمانی کشور را تماشا کند.

رافائل سانتونخا، رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام در فروردین ماه چند روزی را به دعوت فدراسیون ایران به تهران سفر کرد. رئیس IFBB در جریان این سفر علاوه بر دیدار با مسئولان عالی‌رتبه ورزش کشور، اولین دوره مسابقات فیتنس قهرمانی کشور را هم به تماشا نشست، اما یک اتفاق جالب قبل از شروع این مسابقات در سالن برگزاری رقابت‌ها رخ داد. سانتونخا که قصد بازدید از امکانات سالن را جهت اعطای میزبانی‌های آسیایی و جهانی به ایران داشت، آنقدر تحت تأثیر سالن مدرن هتل اسپیناس قرار گرفت که با یک تماس تصویری «آرنولد شوارتزنگر» اسطوره پرورش اندام جهان را هم در جریان سفرش به ایران قرار داد.

رافائل در جریان این تماس تصویری خطاب به آرنولد گفت: «من در ایران هستم و اینجا قرار است اولین دوره مسابقات فیتنس برگزار شود. سالن بسیار زیبایی برای این رقابت‌ها در نظر گرفته شده و ما قصد داریم میزبانی مسابقات جهانی در سال ۲۰۲۳ را به این کشور اعطا کنیم.»

«آرنولد شوارتزنگر» که گویا از طریق فضای مجازی و روش‌های دیگر در جریان محبوبیت بالای خود در ایران قرار گرفته، لحظاتی هم به صحبت‌های مسئولان فدراسیون ایران گوش داد که به او گفتند در ایران طرفداران زیادی دارد.

این اسطوره پرورش اندام که با هفت قهرمانی در مسترالمپیا در این زمینه رکورددار است، با تأیید صحبت‌های مسئولان فدراسیون جهانی و ایران گفت: «من در ایران طرفداران زیادی دارم و می‌دانم مردم این کشور عاشق بدنسازی هستند. پیام من را به آنها برسانید و بگویید که من هم عاشق آنها هستم. من هم امیدوارم ایران میزبانی خوبی از مسابقات جهانی داشته باشد.»

آرنولد

 

حالا که بحث میزبانی ایران از مسابقات جهانی پرورش اندام ۲۰۲۳ جدی شده، هیچ بعید نیست آرنولد را برای این مسابقات در ایران ببینیم تا او از نزدیک با طرفداران دیدار کند. این ورزشکار که البته یک بازیگر و سیاستمدار حرفه‌ای هم به حساب می‌آید و ایرانی‌ها فیلم‌های زیادی از او تماشا کردند، بدون شک با حضورش در ایران می‌تواند پیام‌آور صلح و دوستی باشد.

فعلا به یک تماس تصویری با آرنولد بسنده می‌کنیم و امیدوارم قبل از اینکه این مرد خوش‌چهره 73 ساله بیش از این پیر شود، یک بار او را در ایران ببینیم؛ اگرچه باید به خوبی از اتفاقاتی که در زمان حضور رونی کلمن در ایران رخ داد، درس بگیریم.

گزارش: حسین جمشیدی

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار