تیتر امروز

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!
هشدار به کسانی که به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی‌اند

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!

در فاصله کمی از موفقیت تیم ملی در منامه، انتشار برخی اخبار در مورد پایان کار اسکوچیچ و آوردن یک مربی نامدار، قطعا مثل یک خنجر از پشت برای فوتبال ایران خواهد بود.
کارشناسان سیاسی و شگفتی‌های انتخابات ۱۴۰۰
برد قاطع رئیسی، گستردگی آرا باطله و شکست سنگین اصلاح‌طلبان

کارشناسان سیاسی و شگفتی‌های انتخابات ۱۴۰۰

ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهوری ایران شد. اما این‌بار آمار آرای باطله و سفید انتخابات ریاست جمهوری شگفتی آفریده است. از طرف دیگر رای عبدالناصر همتی نیز بسیاری از اصلاح طلبان را شوکه کرده است.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت که این کمیسیون بر روند برگزاری امتحانات نهایی و کنکور نظارت می کند.

کد خبر: ۹۰۳۸۵
۱۷:۳۰ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰

فلاحی

دیدارنیوز - احمد حسین فلاحی با اشاره به اعلام سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر برگزار شدن آزمون های پایه نهم و دوازدهم به صورت حضوری اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص کشور ستاد کرونا درباره ی نحوه برگزاری امتحانات به صورت حضوری و غیرحضوری تصمیم گیری کرده است.

وی ادامه داد: امتحانات دو پایه نهم و دوازدهم به صورت حضوری برگزار می شود دانش آموزان در این سن قدرت تشخیص دارند و می توانند پروتکل ها را رعایت کنند ضمن این که در خیلی از مناطق تعداد جمعیت امتحان دهنده زیاد نیست. در مناطق پرجمعیت هم قطعا باید پروتکل ها به بهترین شکل اجرا شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قطعا مجلس شورای اسلامی و به خصوص کمیسیون آموزش بر روند برگزاری امتحانات نهایی به صورت حضوری نظارت می کند که این کار از باب انجام وظایف نظارتی اش است. این اقدامات درباره روند برگزاری کنکور هم انجام می شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: