تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

چاووش‌ اوغلو به عربستان می‌رود

وزیر خارجه ترکیه برای مذاکره پیرامون راههای بهبود روابط دوجانبه طی روزهای آینده به عربستان می‌رود.

کد خبر: ۹۰۱۸۰
۱۲:۰۶ - ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰

چاووش‌ اوغلو

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری رویترز، دو مسئول ترکیه‌ای اعلام کردند که رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری این کشور و سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان در تماس تلفنی روز سه شنبه توافق کردند که مولود چاووش اوغلو، وزیر خارجه ترکیه و فیصل بن فرحان، همتای سعودی وی ۱۱ ماه مه مذاکراتی باهم داشته باشند.

یک مسئول ترکیه‌ای ارشد گفت، با این سفر می‌توان فصل جدیدی را در روابط دو کشور آغاز کرد. مذاکرات درمورد تجارت، روابط دوجانبه و مسائل منطقه‌ای مانند درگیری در لیبی خواهد بود که ترکیه نیروهایش را در آنجا مستقر کرده است.
ابراهیم کالین، سخنگوی نهاد ریاست جمهوری ترکیه قبلا اعلام کرده بود، آنکارا با ریاض راه‌های اصلاح روابط را با دستور کار بسیار مثبتی بررسی خواهند کرد. وی ضمن اشاره به تحریم محصولات ترکیه توسط عربستان ابراز امیدواری کرد که این تحریم ها با شروع مذاکرات برداشته شود.

کالین با تغییر چشمگیر در گفتمان ترکیه، از محاکمه‌های صورت گرفته در عربستان پیرامون قتل جمال خاشقجی، روزنامه و منتقد سعودی استقبال کرد.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر