تیتر امروز

خیز رئیسی برای ریاست؛ همتی و ماموریت غیرممکن!
آخرین صورت‌بندی انتخابات ریاست جمهوری

خیز رئیسی برای ریاست؛ همتی و ماموریت غیرممکن!

فردا انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد و امروز تبلیغات رسمی برای نامزدها ممنوع است. در شبکه‌های اجتماعی اما جدال ادامه دارد. رئیسی به پیروزی نزدیک است و هواداران همتی از سرانجام ماموریت غیرممکن...
مطالبات جامعه مدنی از رئیس‌جمهور آینده
نشست نمایندگان برخی تشکل‌های مدنی

مطالبات جامعه مدنی از رئیس‌جمهور آینده

نمایندگان چند تشکل مدنی با حضور در استدیو دیدار به بیان دیدگاه‌ها و مطالبات خود از رئیس جمهور آینده پرداخته‌اند. فیلم کامل این نشست را در ادامه مشاهده می‌نمایید.
ایرانیان باید رویای جمعی خود را پیدا کنند؛ زیستن بدون رویا مهلک است!
گفتگو با دکتر رضا اکبری نوری

ایرانیان باید رویای جمعی خود را پیدا کنند؛ زیستن بدون رویا مهلک است!

یک روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری و در شرایطی که همه منتظر انتخابات فردا هستند؛ با دکتر رضا اکبری نوری از رویای جمعی ایرانیان گفتیم. از اینکه زیستن بدون رویا چقدر برای جامعه ایران مهلک است.
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

کد خبر: ۹۰۱۷۲
۰۳:۴۷ - ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کندوکاو در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

دیدارنیوز _ حامد شجاعی: در مرور مهم‌ترین بزنگاه‌های سیاسی ربع قرن اخیر ایران، نام مصطفی تاج‌زاده معمولا به چشم می‌خورد؛ گاهی در مقام یکی از کارگزاران دولتی و گاهی به عنوان یک منتقد صریح اللهجه! یکی از ویژگی‌های قابل ذکر تاج‌زاده پافشاری بر اعتقاداتش، ولو به بهای پرداخت هزینه آن است. خواه هزینه این پافشاری، برکناری از مقام معاونت وزارت کشور در دولت اصلاحات باشد و خواه هفت سال حبس مجرد. آنچه در صحبت با تاج‌زاده جلب نظر می‌کند اصرار او بر لزوم فراگیر شدن دو عنصر نقد و گفتگو، به عنوان نیاز‌های اضطراری فضای سیاست و کنشگری مدنی در ایران است. وی تاکید دارد که برای ایجاد تغییر مثبت در جامعه، لازم است هر کس، نقد را از خود شروع کند و در عین حال از گفتگو با دیگران بر سر مسائل گوناگون اجتناب نورزد.


آرشیو برنامه تنگنا را این جا ببینید


حضور تاج‌زاده در "تنگنا" حدود دو ساعت به طول انجامید، اما تنوع موضوعات و پاسخ‌های با‌حوصله او باعث شد که فرصت طرح همه پرسش‌ها را پیدا نکنیم. شاید وقتی دیگر، پرسش‌های طرح نشده خود را نیز با این سیاست‌ورز جسور در میان بگذاریم.

قسمت نخست گفتگو با مصطفی تاجزاده را از وب‌سایت، کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دیدار‌نیوز ببینید. قسمت دوم این گفتگو ظرف روز‌های آینده به مخاطبان گرامی تقدیم خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تهیه کننده و مجری: حامد شجاعی

مشاورین طرح: حامد سیاسی‌راد، سجاد شجاعی

دکور و تصویر: اشکان اشعریون 

دستیار تولید: محمد بدیعی

تدوین: سجاد پیروانی

کارگردان: علیرضا پوریوسف

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۸
0
1
بسیار برنامه خوبی بود. سپاس.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۹
0
1
امیدوارم این برنامه تداوم داشته باشد. برنامه به برنامه بهتر شده است
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار