تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

چلسی - سیتی؛ تقابل پدیده‌های ناب فوتبال انگلیس

دو پدیده ناب فوتبال انگلیس در فینال لیگ قهرمانان برابر هم به میدان خواهند رفت.

کد خبر: ۹۰۱۳۷
۱۷:۰۰ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

چلسی - سیتی؛

دیدارنیوز - به نقل از تایمز، فینال۲۰۲۱ لیگ قهرمانان اروپا تمام انگلیسی است و دو تیم چلسی و منچسترسیتی به دیدار نهایی راه یافتند. این بهترین خبر برای تیم ملی انگلیس قبل از یورو است که نشان می‌دهد ستاره‌های این تیم در مسیر درستی قرار دارند.

فیل فودن و میسون مونت تنها دو بازیکن از جمع ستاره‌هایی هستند که در حال حاضر انگلیس در اختیار دارد و بهترین موقع است که انگلیسی‌ها به داشتن این بازیکنان افتخار کنند؛ دو بازیکنی که گفته می شود ستاره‌های بعدی فوتبال جهان هستند و پیشرفت قابل توجهی دارند. هر دو با سن کمی که دارند در ترکیب تیم ملی انگلیس فیکس هستند و حالا باید در فینال لیگ قهرمانان برابر هم به میدان بروند.

هافبک تهاجمی چلسی در ژانویه ۱۹۹۹ در پورتسموث متولد شد و در شش سالگی وارد آکادمی تیم لندنی شد. از آن زمان او ۱۶ سال در پایتخت انگلیس بوده و فصل قبل عملکرد بسیار خوبی در تیم چلسی داشت که با این تیم در لیگ چهارم شد.

در همین حال داستان فیل فودن شباهت های زیادی با داستان مونت دارد. وی در سال ۲۰۰۰ در استوکپورت، یک شهر کوچک در ۱۱ کیلومتری منچستر متولد شد و در چهار سالگی به آکادمی منچستر سیتی پیوست. از آن زمان، او شروع به پیشرفت در این تیم کرد. در نوامبر ۲۰۱۷  او اولین بازی خود را با سیتی انجام داد و اکنون مهره اصلی تیم پپ گواردیولا است طوری که این مربی اسپانیایی او را بااستعدادترین بازیکنی می‌داند که تابحال با او کار کرده است.
فینال لیگ قهرمانان بین دو تیم چلسی و منچسترسیتی در استانبول ترکیه برگزار می شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر