تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!
سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

همین چند وقت پیش دوربین تلویزیون با سارقی مصاحبه کرد که مدعی بود هر ماشینی که دلش بخواهد را می‌دزدد و برای صاحبش دست تکان بدهد! آیا سرقت ماشین در ایران به همین سادگی است؟ این گزارش را از دست...

چراغ سالن‌های تئاتر برادوی روشن می‌شود

فعالیت تئاتر برادوی در آمریکا که مدت‌ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود از اواسط سپتامبر از سرگرفته می‌شود.

کد خبر: ۹۰۱۱۲
۱۳:۱۸ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

 تئاتر برادوی

دیدارنیوز ـ به نقل از بی بی سی، از هفته جاری فروش بلیت‌های تئاتر برادوی در نیویورک برای اجرا‌هایی که از چهاردهم سپتامبر آغاز خواهند شد به فروش می‌رسد.

سالن‌های تئاتر این منطقه با بازگشایی با ظرفیت صد در صدی آغاز به کار خواهند کرد.

با تعطیلی سالن‌های تئاتر برادوی در پی همه‌گیری ویروس کرونا، هزاران نفر شغل خود را از دست داده بودند.

«اندور کومو» فرماندار نیویورک بیان کرد: «برادوی بخش مهمی از هویت و اقتصاد نیویورک است و خوشحالیم که اجرا نمایش به سالن‌های تئاتر بازمی‌گردد.»

با اینکه بخش اعظمی از محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در نیویورک از اواخر ماه جاری لغو خواهد شد، اما با توجه به اینکه برادوی به زمان کافی برای تمرین و تبلیغ نمایش‌ها احتیاج دارد بازگشایی سالن‌های تئاتر در ماه سپتامبر خواهد بود.

پیش از شیوع ویروس کرونا سی و یک نمایش در برادوی در حال اجرا بود، اما با بازگشایی سالن‌های تئاتر تعدادی از این نمایش‌ها دوباره روی صحنه نخواهند رفت.

برادوی بیش از ۹۶هزار شغل در نیویورک را دربرگرفته است و در سال ۲۰۱۹ حدود ۱۵ میلیارد دلار از اقتصاد شهر را در برگرفته بود. ۱۵ میلیارد دلار فقط مربوط به درآمد حاصل از فروش بلیت‌ها نیست و ابعاد مختلفی همچون هزینه‌ای که توسط گردشگرانی که برای تماشای تئاتر به این شهر می‌آیند را نیز شامل می‌شود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: تئاتر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر