تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!
فرماندار ویژه شهرستان ری خبر داد

آغاز طرح واکسیناسیون علیه کرونا برای افراد بالای ۷۰ سال در مراکز جامع سلامت شهرستان ری

فرماندار ویژه شهرستان ری از آغاز طرح واکسیناسیون علیه کرونا برای افراد بالای ۷۰ سال در مراکز جامع سلامت شهری و روستایی در مرکز شهرستان و بخش‌های تابعه شهرستان ری خبر داد.

کد خبر: ۹۰۰۵۰
۱۰:۵۹ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

فرماندار شهر ری واکسیناسیون کرونا برای افراد بالای ۷۰ سال

دیدارنیوز ـ حسین توکلی در تشریح روند واکسیناسیون در سطح شهرستان ری گفت: در ادامه اجرای واکسیناسیون علیه کرونا که در سه نقطه شهرستان ری صورت می‌گرفت، طرح واکسیناسیون علیه کرونا برای افراد بالای ۷۰ سال در تمامی مراکز جامع سلامت شهری و روستایی در مرکز شهرستان و بخش‌های تابعه شهرستان ری آغاز شده است.

وی افزود: فرایند اجرای طرح واکسیناسیون بر اساس سیاست‌های ستاد ملی مدیریت کرونا و گروه‌های اعلامی وزارت بهداشت و درمان صورت گرفته و در این طرح کادر درمانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری از طریق پیامک یا تماس تلفنی، به افراد بالای ۷۰ سال اعلام می‌نمایند که برای تزریق واکسن در چه زمانی به کجا مراجعه کنند.

فرماندار ویژه شهرستان ری تاکید کرد: در شهرستان ری مقدمات اجرای تزریق انبوه واکسن در نظر گرفته شده و در این خصوص آماده سازی محل‌های مناسب و زیرساخت‌های لازم در دستور کار قرار دارد. بی‌تردید طرح واکسیناسیون کرونا بایستی فقط برای گروه‌هایی که از سوی وزارت بهداشت و درمان مشخص می‌شوند اجرا شود و ضمن تاکید بر اجرای دقیق این طرح توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، با هرگونه سوءاستفاده در این خصوص بصورت جدی برخورد خواهد شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر