تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.

شبکه کان رژیم صهیونیستی فیلم ویدیویی را منتشر کرد که در آن تعدادی از نیروهای پلیس این رژیم مشابه حمله افسران پلیس آمریکا به جورج فلوید، سیاه پوست آفریقایی تبار که منجر به مرگ او شد، به یک جوان فلسطینی در شهر قدس اشغالی حمله می کنند.

کد خبر: ۸۹۸۵۱
۱۱:۲۲ - ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

جورج فلوید

دیدارنیوز - به نقل از شبکه کان رژیم صهیونیستی، در این فیلم مشاهده می‌شود که پلیس به فلسطینی های معترض در محله شیخ جراح در قدس حمله می‌کنند.

در جریان این حمله، تعدادی از نیروهای پلیس این رژیم یک جوان فلسطینی را بازداشت کرد و یکی از سربازان برای ترساندن تحصن کنندگان تیر هوایی شلیک کرد و سرباز دوم صورت جوان بازداشتی را روی زمین خواباند و دستانش را به پشت برد و سرباز سوم زانویش را بر گردن این جوان گذاشت.

این صحنه حادثه قتل جورج فلوید، شهروند آمریکایی را به ذهن می آورد که ۲۵ ماه مه توسط یک پلیس سفید پوست در شهر مینیاپولیس کشته شد و اعتراضات گسترده‌ای در آمریکا و خارج از آن در محکومیت نژادپرستی و تخلفات این پلیس آمریکایی صورت گرفت.

جمعیت هلال احمر فلسطین اعلام کرد، دوشنبه ۱۰ فلسطینی در پی حمله ارتش رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان به تحصن کنندگان در محله شیخ جراح زخمی شدند.

وزارت خارجه فلسطین اعلام کرد، دادگاههای رژیم صهیونیستی از سال ۲۰۲۰ تا ماه مارس حکم اخراج ۳۳ خانواده فلسطینی از محله شیخ جراح را صادر کرده است. این خانواده ها در پی توافق میان دولت اردن که اداره کرانه باختری از جمله قدس شرقی را قبل از اشغال آن در سال ۱۹۶۷ برعهده داشت و سازمان آنروا در محله شیخ جراح ساکن شده بودند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: