تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

فرمانده مرزبانی ناجا در دیدار با کلانتر مرز دولت جمهوری عراق در منطقه سلیمانیه بر ارتقاء تعاملات ایران و عراق در راستای برقراری نظم و امنیت در مرزهای دو کشور تاکید کرد.

کد خبر: ۸۹۸۲۱
۱۰:۲۵ - ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

ارتقاء تعاملات ایران و عراق در برقراری نظم و امنیت مرزها

دیدارنیوز - از پایگاه خبری پلیس، سرتیپ "کاکه برا رمضان احمدالداودی" کلانتر مرز دولت جمهوری عراق در منطقه سلیمانیه با حضور در مرز مریوان، با سردار احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی ناجا دیدار و گفت و گو کرد.

سردار "احمدعلی گودرزی" هدف از این ملاقات مرزی را جلوگیری از تردد غیرمجاز اشرار و گروهک های معاند در مرزها عنوان و بر اهتمام ویژه به این مهم تاکید کرد.

وی در ادامه بر ارتقاء سطح همکاری و تقویت مناسبات دوستانه و برادرانه بین مرزبانان و همچنین اجرای قوانین مرزی و امنیت پایدار در مرزهای دو کشور تأکید کرد و گفت: با تداوم برگزاری این گونه دیدارها و ارتقاء تعاملات دو جانبه، می توان در برقراری نظم و امنیت در مرزهای دو کشور گام های موثری برداشت.

گفتنی است؛ در ادامه این دیدار طرفین پیرامون ارتقاء سطح همکاری و اجرای قراردادها و پروتکل های انتظامات مرزی بحث و تبادل نظر کردند.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: