تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.
گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

رئیس جمهوری سوریه از برخی تأسیسات و کارخانه جات در شهرک صنعتی حسیا در حمص بازدید کرد.

کد خبر: ۸۹۷۳۹
۱۲:۲۳ - ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

اسد: کار در شرایط جنگ، دفاع از میهن محسوب می‌شود

دیدارنیوز - به نقل ازسایت شبکه لبنانی المیادین، بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در جریان بازدید از منطقه صنعتی حسیا با کارگران، تکنسین‌ها و صاحبان کارخانه‌ها دیدار و در مورد روند تولید، نیازهای آن و راه‌های حمایت از این روند با آنها گفت‌وگو کرد.
اسد تاکید کرد که افزایش تولید مهمترین هدف برای پیشرفت اقتصاد و بهره مندی از ظرفیت‌های فنی و انسانی موجود است.
وی با اشاره به اینکه "کشوری که تولید نمی‌کند، یک کشور مستقل نیست"، خاطرنشان کرد: "کار در شرایط جنگ علاوه بر افتخار و اخلاق، دفاع از میهن نیز محسوب می‌شود.
بخشی از منطقه صنعتی حسیا در بحبوحه شرایط دشوار ناشی از  جنگ سوریه احداث شد و در حمایت از اقتصاد ملی و تأمین بخش مهمی از نیاز بازار سوریه در زمینه‌های مختلف نقش داشت.
در پایان ماه مارس گذشته، اسد با تاکید بر وجود نبردی که از خارج علیه لیره سوریه هدایت می‌شود، خواستار مجازات بازرگانانی شد که از سقوط ارز داخلی سود می‌برند.
وی اشاره کرد، مجموعه تدابیر و قوانینی که اخیرا در ارتباط با شهروندان صادر شده بیانگر این ایده است که هیچ چیز غیرممکن نیست.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: