تیتر امروز

مهاجم گلزن تیم اینتر با خوشحالی از قهرمانی در سری A، امسال را بهترین سال دوران فوتبال خود دانست.

کد خبر: ۸۹۶۹۵
۱۵:۲۲ - ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

لوکاکو

دیدارنیوز - به نقل از فوتبال ایتالیا، با توقف آتالانتا برابر ساسولو، قهرمانی تیم اینتر در لیگ فوتبال ایتالیا قطعی شد.

روملو لوکاکو که نقش پررنگی در این قهرمانی ایفا کرد با خوشحالی از این اتفاق گفت: من واقعاً افتخار می‌کنم که در اینتر بازی می‌کنم. وقتی خوشحالی هواداران اینتر را در خیابان‌ها دیدم خیلی لذت بردم و حتی به همراهی با آن‌ها پرداختم. من برای همه طرفداران اینتر در جهان، برای تیم، کارکنان، رییس و همه بسیار خوشحالم. ما لیاقت این قهرمانی باشکوه را داشتیم که چند هفته زودتر بتوانیم آن را به دست بیاوریم. سال بسیار خوبی برای ما بود

او در ادامه صحبت‌هایش گفت: من واقعاً افتخار می‌کنم که برای اینتر بازی کردم. می‌خواستم این‌جا بیایم و در کنار مردم جشن بگیرم. من به دوستم گفتم که باید کنار هواداران باشم. برای من و بسیاری از هم تیمی هایم، این اولین قهرمانی ما در لیگ است و خوشحالم که با اینتر در ایتالیا به دست آمد.

از مهاجم پیشین اورتون و منچستر یونایتد سوال شد که آیا این بهترین فصل زندگی حرفه ای او است که لوکاکو گفت: سال گذشته نیز خوب بود ولی باید تاکید کنم که بله این بهترین سال کار من بود. فوق‌العاده بود و امیدوارم همین‌طور ادامه دهم.

اینتر امیدوار است دومین قهرمانی خود را در سوپرکاپ ایتالیا به دست بیاورد. این تیم باید در سوپرکاپ به مصاف یکی از دو تیم یوونتوس یا آتالانتا برود که به فینال جام حذفی رسیده‌اند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: