تیتر امروز

«رئیسی» رییس است؛ اما...
اردوگاه اصولگرایان و انتخابات ۱۴۰۰

«رئیسی» رییس است؛ اما...

در اردوگاه اصولگرایی اوضاع به ظاهر بر وفق مراد ابراهیم رئیسی است اما حضور چندین نامزد دیگر از این جناح نشان از آن دارد که بازی پیچیدگی‌های بیشتری هم دارد و کار شاید به این سادگی نیست.
جهانگیری در تقلا، پزشکیان چراغ خاموش، لاریجانی مرموز!
اردوگاه اصلاح‌طلبان و انتخابات ۱۴۰۰

جهانگیری در تقلا، پزشکیان چراغ خاموش، لاریجانی مرموز!

سیمای انتخاباتی اردوگاه‌های رقیب مشخص شده است. در اردوی اصلاح‌طلبی هواداران جهانگیری در تقلا هستند، پزشکیان هنوز با چراغ خاموش حرکت می‌کند و علی لاریجانی مرموزترین نامزد این دوره است.

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران با انتشار توییتی از پیگیری شهرداری پایتخت برای تزریق واکسن کرونا به تمامی پاکبانان اتباع غیرایرانی و آغاز این فرایند در برخی مناطق خبر داد.

کد خبر: ۸۹۶۱۸
۱۲:۳۴ - ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

واکسیناسیون کرونای پاکبانان غیرایرانی

دیدارنیوز ـ غلامحسین محمدی روز دوشنبه با انتشار توییتی در حساب رسمی خود در این شبکه اجتماعی اعلام کرد: رفع مشکل تزریق واکسن به کلیه پاکبانان اتباع غیر ایرانی در حال پیگیری است.

وی افزود: در همین راستا تاکنون در بعضی مناطق با توجه به کارت سبز اقامت، واکسیناسیون اتباع غیر ایرانی انجام شده است.

محمدی در توییت خود نوشت، انشاءالله برای دیگر پاکبانان اتباع غیر ایرانی هم تزریق واکسن انجام خواهد شد.

تزریق واکسن به پاکبانان تهران و نیرو‌های خدماتی شهرداری از هفته گذشته آغاز شده است و با انتشار خبر تزریق واکسن به تنی چند از مسئولان شهرداری برخی مناطق، شهرداری کد ملی افراد دریافت کننده واکسن را در سامانه شفافیت منتشر کرد.

همچنین شایع شده بود که پاکبانان غیر ایرانی واکسن دریافت نکرده اند، که توییت محمدی پاسخی بر این شایعات بود.

در فضای توییتر نیز کاربران مجازی با گذاشتن توییت یا منشن، این مطلب را که در برخی مناطق تهران پاکبانان غیر تبعه ایران با توجه به کارت سبز اقامت واکسن زده اند را تایید کرده اند.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: