تیتر امروز

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...
گزارش میدانی دیدار از وضعیت مراکز واکسیناسیون کرونا

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...

تزریق دوز دوم واکسن کرونای سالمندان با تاخیر مواجه شده است. نسرین نیکنام در گزارشی میدانی به تنها مرکزی سر زده است که تا چند روز قبل امکان تزریق دوز دوم واکسن در آن وجود داشت، اما...

زن جوان برای اخاذی از همسر سابقش با همدستی شوهر صیغه‌ای خود نقشه ربودن دختر نوجوانش را طراحی و اجرا کرد.

کد خبر: ۸۹۴۵۸
۱۳:۴۱ - ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

ربودن دختر برای اخاذی

دیدارنیوز ـ رسیدگی به این پرونده با مراجعه مرد جوانی به اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی شروع شد. این مرد که یک برج ساز بود به مأموران گفت: مردی ناشناس دختر ۱۲ ساله‌ام را از مقابل خانه‌ام در شاهین ویلا ربوده است.

وی در تشریح ماجرا گفت: من و همسرم از ۳ سال قبل جدا شدیم و دخترم با من زندگی می‌کند، اما مادرش در هفته یک روز اجازه ملاقات داشت و برای دیدن دخترم به آنجا می‌آمد و او را با خود می‌برد امروز هم بعد از ملاقات آن‌ها در حالی که فکر می‌کردم دخترم در خانه است ناگهان مردی با من تماس گرفت و گفت دخترم را ربوده و در قبال آزادی‌اش ۲۰۰ میلیون تومان پول خواست.

پس از این شکایت خیلی زود تیم ویژه‌ای ازکارآگاهان جنایی پلیس آگاهی البرز تشکیل شد و به تحقیق از همسایه‌ها پرداختند که مشخص شد مردی با یک خودروی سمند به مقابل خانه دخترک آمده و با ضرب و شتم و به زور او را ربوده است.
سرهنگ محمد نادر بیگی، رئیس پلیس آگاهی البرز با اعلام این خبر به «ایران» گفت: در نخستین گام بلافاصله تصاویر دوربین‌های مداربسته محل حادثه مورد بازبینی قرار گرفت و تصویر مرد آدم ربا به‌دست آمد در همین موقع شاکی با دیدن چهره مرد آدم ربا او را شناخت و مشخص شد وی همسر صیغه‌ای همسر سابقش است.

با این سرنخ کارآگاهان بلافاصله محل زندگی متهم در منطقه قلعه حسن خان را شناسایی کردند و در کمتر از ۴۸ ساعت در عملیاتی غافلگیرانه متهم را دستگیر و به اداره آگاهی منتقل کردند.

مرد جوان در بازجویی‌ها خیلی زود به‌جرم خود اعتراف کرد و گفت: طراح این نقشه همسرم بود او به من گفت همسر سابقش مردی ثروتمند است و برای اینکه از وی اخاذی کنیم نقشه ربودن دخترش را اجرا کردیم. با اعترافات متهم، همسر صیغه‌ای او نیز دستگیر شد و پس از اعتراف هر دو متهم برای تحقیقات بیشتر با دستور مقام قضایی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند.

منبع: ایران
برچسب ها: حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: