تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.

رسانه‌ها امروز (شنبه) از وزارت خارجه کره جنوبی گزارش دادند، سئول به دنبال تشویق آمریکا برای ادامه مذاکرات خلع سلاح اتمی با کره شمالی است.

کد خبر: ۸۹۲۷۱
۱۳:۲۳ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

سئول و واشنگتن

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری یونهاپ، سئول و واشنگتن به رایزنی‌ها درباره سیاست گذاریشان در قبال کره شمالی و در جریان نشست رهبران کره جنوبی و آمریکا در ماه جاری میلادی و نشست وزرای خارجه دو کشور ادامه می‌دهند.

یکی از مقام‌های وزارت خارجه کره جنوبی گفت، این کشور همچنین جزئیاتی از آمریکا درباره نتایج بررسی سیاست گذاری در قبال کره شمالی دریافت کرده است.

روز جمعه، آمریکا اعلام کرد که به مذاکرات با پیونگ یانگ با هدف خلع سلاح کامل اتمی شبه جزیره کره ادامه می‌دهد و به دنبال یک معامله بزرگ نیست.

مذاکرات بین واشنگتن و پیونگ یانگ و همچنین گفتگوهای بین دو کره از نشست شکست خورده فوریه ۲۰۱۹ در هانوی، ویتنام متوقف شده است.

مون جائه این، رئیس جمهوری کره جنوبی و جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا قرارا ست در ۲۱ مه سال جاری میلادی در کاخ سفید دیدار کنند که نخستین دیدار زمان انتخاب بایدن به عنوان رئیس جمهوری آمریکا محسوب می‌شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: