تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شورای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

دنیا جهانبخش چهره معروف اینستاگرامی که خبر رابطه اش با مهراد جم سر و زیادی به پا کرد و بعد از مدتی خبر بارداری ش در همه صفحه‌های مجازی پر شد حالا ویدیویی را منتشر کرده که کپشن آن با عنوان" جنسیت بچه دنیا و مهراد مشخص شد" در صفحه‌های اینستاگرام دست به دست می‌چرخد.

کد خبر: ۸۹۲۳۸
۱۲:۱۱ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

جنسیت بچه دنیا جهانبخش معلوم شد! تبلیغ به چه قیمتی؟

دیدارنیوز: اگر در صفحه عمومی اینستاگرامی بچرخید دوباره فیلم و عکس هایی از دنیا جهابخش و فرهاد جم می بینید که هر مخاطبی را وسوسه می کند آن صفحه را باز کند اما اتفاقی که افتاده این است که وقتی این صفحه‌ها را باز کنید ویدیویی از دنیا جهانبخش است که با معرفی یک صفحه فالگیری قهوه و ورق و با بیان این جملات که " عشقت ول کرده رفته؟ دوست داری برگرده و باهاش ازدواج کنی؟ پس به این صفحه اینستاگرامی برو و مشکل تو حل کن" مواجه می‌شوید.

تب معروف شدن و مشهور ماندن در میان برخی از به اصطلاخ شاخ‌های اینستاگرامی سبب شده که آن‌ها به هر چیزی برای بقا در صفحه‌های مجازی تن دهند یکی از فرزندش مایه می‌گذارد و با انتشار فیلم و عکس از او، تلاش می‌کند هم به درآمد زایی برسد هم خود را در رده آدم‌های خاص نگه دارد و یکی هم مانند دنیا جهانبخش با فرزند به دنیا نیامده کلی خبرسازی می‌کند و فالوور جذب می‌کند.

البته این اولین و آخرین بار نیست که چنین واکنش‌های از سوی افراد معروف اینستاگرامی نمایان می‌شود، اما به نظر می‌رسد که طول عمر این معروفیت‌ها هم خیلی طولانی نخواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: