تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

مدافع گرانقیمت هلندی یوونتوس امیدوار است رده دومی در لیگ را در هفته های آتی با این تیم قطعی کند.

کد خبر: ۸۹۲۳۴
۱۱:۵۶ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

دی لخت:

دیدارنیوز - به نقل از فوتبال ایتالیا، یوونتوس در فصل جاری لیگ فوتبال ایتالیا و لیگ قهرمانان خوب کار نکرد و ممکن است آندره آ پیرلو موقعیت کاری خود را در این تیم از دست بدهد.

ماتیاس دی لخت مدافع گرانقیمت این تیم درباره شرایط بیانکونری گفت: کاملا مصمم هستیم که بتوانیم رده دوم را در پایان فصل به دست بیاوریم و نایب قهرمان شویم.  به اندازه کافی قدرتمند هستیم و باید هدف بالایی نیز داشته باشیم.
"بانوی پیر" در سه بازی اخیر خود در سری A تنها یک پیروزی کسب کرده است و همین باعث شده است تا این تیم رده چهارم جدول رده بندی را نیز از دست بدهد.

دی لخت در ادامه به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: ما از نتیجه در فلورانس ناامید شده‌ایم. در حد و قواره یوونتوس نبودیم. باید برای بدست آوردن سه امتیاز بیشتر تلاش کنیم. نیاز است که بهتر دفاع کنیم و از موقعیت های گلزنی نیز به خوبی استفاده کنیم. هدف ما در این فصل قهرمانی در لیگ بود که به آن نمی‌رسیم و به همین خاطر باید به دنبال دومی در لیگ باشیم و سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاوریم.

این بازیکن ۲۱ ساله در این مدت ۲۲ بازی در سری A انجام داده است و در این روند یک گل و یک پاس گل را به ثبت رسانده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: