تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی
دانش آدینه ۳۸

ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی

در ۳۸ امین شماره دانش آدینه سروش زمانی مقدم به سراغ اصل جهانشمول بودن قوانین فیزیک رفته است. جستاری که نشان می‌دهد که چگونه میلیون‌ها جهان دیگر با قوانین فیزیکی دیگر می‌توانند وجود داشته باشند.

دو منبع دیپلماتیک از سفر وزیر امور خارجه فرانسه به بیروت در روزهای آتی به منظور بررسی تداوم بحران سیاسی در این کشور، خبر دادند.

کد خبر: ۸۹۱۹۸
۱۰:۲۱ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

لودریان

دیدارنیوز - به نقل از سایت شبکه خبری روسیا الیوم، دو منبع مطلع از جزئیات امور اعلام کردند، ژان ایو لودریان، وزیر امور خارجه فرانسه در پنجم ماه مه عازم لبنان خواهد شد و هدف از انجام این سفر دو روزه برگزاری نشست‌هایی با مقامات عالی رتبه در ششم همان ماه است.

سفارت فرانسه در بیروت نیز اعلام کرد، ژان ایو لودریان درخواست برگزاری نشست‌هایی با میشل عون، رئیس جمهوری لبنان و نبیه بری، رئیس پارلمان این کشور را داده است.

وزیر امور خارجه فرانسه پیشتر تصریح کرد که پاریس اقدامات علیه اشخاصی که موجب مانع‌تراشی در پیشبرد روند سیاسی لبنان شده‌اند را آغاز کرده است. فرانسه علیه مفسدان اقتصادی در لبنان نیز اقدامات مشابهی انجام خواهد داد.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: