تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
مذاکرات وین و شمارش معکوس برای آژانس

مذاکرات وین و شمارش معکوس برای آژانس

همزمان به نزدیک شدن به پایان مهلت زمانی توافق ایران و آژانس انرژی اتمی، مذاکرات برای احیای برجام سرعت گرفته است. طرفین اما محتاطند و معلوم نیست فردا در وین چه در انتظار برجام خواهد بود.

شورای شهر تهران در پی رد صلاحیت اکثریت قریب به اتفاق اعضای آن توسط هیئت نظارت برای انتخابات آتی، تشکیل جلسه داد. سید محمود میرلوحی در مصاحبه‌ای به مسائل مطرح شده در این جلسه اشاره کرده است.

کد خبر: ۸۹۰۳۳
۰۹:۴۷ - ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰

جلسه شورای شهر تهران  رد صلاحیت ها

دیدارنیوز: "سید محمود میرلوحی" عضو شورای شهر تهران  درباره جزئیات جلسه عصر دیروز اعضای شورای شهر درباره رد صلاحیت اعضا در انتخابات پیش رو و اقدام شورا در این باره اظهار کرد: یک جلسه داخلی بود و طبیعی است که همکاران در این زمینه اقدام خواهند کرد، برای ما جای تعجب بود که چرا مانعی برای مشارکت و شور انتخاباتی ایجاد شده و افرادی که مساله خاصی ندارند، ردصلاحیت شدند.

او ادامه داد: این مساله جای تعجب بسیاری دارد.در روزهای اخیر در حالی که ساختار هیات‌های اجرائی و نظارت به گونه ای است که از نیروهای مردمی استفاده می‌کنند، اما در هشت روز اخیر همه چیز را پشت درهای بسته بردند و بنابراین نتیجه قابل پیش بینی بود.

میرلوحی درباره دلایل رد صلاحیت اعضای شورا گفت: عدم التزام به اسلام، قانون اساسی، ولایت فقیه و همچنین سوءشهرت از جمله دلایل بوده است.

وی تصریح کرد: کسی که یک میلیون و ۵۰۰ هزار رای آورده است را به دلیل سوشهرت رد کرده اند، در حقیقت باید گفت این ادعاها نچسب است.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: