تیتر امروز

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

با پایان یافتن مهلت ثبت نام نامزد‌های انتخاباتی، سیمای انتخاباتی ۱۴۰۰ تا حدودی روشن شده است. با این حال تصمیم اصلی را شورای نگهبان می‌گیرد؟ چه سناریو‌هایی پیش روی انتخابات است؟

معاون درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه روند شتابان موارد بستری بیماران مبتلا به کرونا در کشور آرام‌تر شده است، از ثابت ماندن شرایط در اکثر استان‌ها خبر داد.

کد خبر: ۸۹۰۰۳
۱۷:۴۴ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰
معاون وزیر بهداشت: روند بستری بیماران کرونایی ثابت و آرام شد
 
دیدارنیوز ـ معاون درمان وزارت بهداشت همچنین ادامه داد: خوشبختانه شدت جهش‌های کرونا که در کشور رخ داده، مانند جهان نبوده است. ویروس کرونا کل جهان را درگیر کرده است و هر بار جهش این بیماری با دوره قبل و از طرفی، دیگر رفتار‌های اجتماعی در حال تغییر است. متاسفانه جهش‌هایی که در حال رخ دادن هستند، ضعیف نیستند.

وی بیان کرد: با همکاری خوب مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی روند بستری رو به کاهش است. شتاب این ویروس در هفته‌های اخیر متوقف شده است، به طوریکه بستری بیماران کرونایی در کشور ثابت و شرایط پایدار شده است.

جان بابایی با بیان اینکه در همه استان‌ها تعداد بستری بیماران کرونایی ثابت شده است، گفت: اکنون شرایط پایداری را پیدا کرده ایم و امیدواریم که در هفته آینده شرایط رو به کاهشی داشته باشیم، هر چند که اکنون فقط در برخی از استان‌ها شرایط رو به کاهش است.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: