تیتر امروز

تراژدی دریاچه ارومیه؛ احتضار طولانی و دردناک!

تراژدی دریاچه ارومیه؛ احتضار طولانی و دردناک!

برداشت بی‌رویه از آب‌های زیرزمینی و حفر چاه‌های غیر مجاز در اطراف دریاچه ارومیه با پیشنهاد رئیس دولت نهم و دهم حیات این دریاچه را به خطر انداخت اما در طول سال‌های گذشته بر این دریاچه چه گذشت؟
اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!
هشدار به کسانی که به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی‌اند

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!

در فاصله کمی از موفقیت تیم ملی در منامه، انتشار برخی اخبار در مورد پایان کار اسکوچیچ و آوردن یک مربی نامدار، قطعا مثل یک خنجر از پشت برای فوتبال ایران خواهد بود.

پزشکان دیگو مارادونا ممکن است با اتهام قتل مواجه شوند چرا که یک گزارش پزشکی مشخص کرده است که اسطوره آرژانتینی جهان فوتبال، مراقبت‌های پزشکی مناسب را دریافت نکرده است.

کد خبر: ۸۸۹۱۹
۱۳:۰۰ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰

 مارادونا متهم به قتل شدند

دیدارنیوز - دیگو مارادونا در تاریخ ۲۵ نوامبر سال ۲۰۲۰ در اثر حمله قلبی درگذشت، در حالی که تنها چند هفته قبل از آن به دلیل وجود یک لخته خون تحت عمل جراحی مغز قرار گرفته بود.

طبق گزارش گاتزتا دلو اسپورت یک گزارش پزشکی، که توسط کمیسیونی که مقامات قانونی آرژانتین برای بررسی مرگ مارادونا تعیین کرده بودند، منتشر شده است، نشان می‌دهد که می‌شد از مرگ مهاجم سابق ناپولی و بارسلونا جلوگیری کرد.
در این گزارش پزشکی تایید شده است که مارادونا در اثر بیماری قلبی که از قبل وجود داشته، درگذشته، اما نتیجه می‌گیرد که "یک سهل انگاری کلی و عمومی در درمان و مراقبت از بیمار بر مرگ او تأثیرگذار بوده است.

این گزارش همچنین وضعیت خارج از کنترل در خانه مارادونا در تیگره  و کمبود کامل حداقل تجهیزات مورد نیاز و ناکافی بودن محل اقامتی که برای او آماده شده بود را یکی از دلایل ناتوانی در جلوگیری از مرگ مارادونا معرفی کرده است.

این گزارش همچنین عدم مراقبت پزشکی در آخرین روز‌های زندگی مارادونا را محکوم می‌کند.

با توجه به این گزارش پزشکی به نظر می‌رسد که پزشکان مارادونا با توجه به اینکه برنده جام جهانی ۱۹۸۶ هرگز تحت معاینات منظم قرار نگرفته بود، از بیماری‌های قلبی، ورم ریوی و سیروز حاد او آگاهی نداشته اند.

در حال حاضر و در رابطه با تحقیقات درباره مرگ مارادونا هفت نفر تحت بازجویی هستند: پزشک شخصی مارادونا لئوپولدو لوکه، روانپزشک او آگوستینا کوزاچف، روانشناس وی کارلوس دانیل دیاز و چهار پرستار.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: