تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.

سفیر قطر در مسکو سه‌شنبه شب به رسانه‌های روسی گفت که کشورش با راه‌اندازی سازوکار مشورتی سه‌گانه با روسیه و ترکیه به دنبال محدود کردن نقش ایران در سوریه نیست.

کد خبر: ۸۸۸۵۳
۱۰:۱۵ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰

ترکیه،روسیه و قطر ب

دیدارنیوز - به گزارش تارنمای شبکه تلویزیونی "روسیا الیوم"، "احمد بن ناصر آل ثانی" سفیر قطر در مسکو که با روزنامه‌ی روسی " کامرسنت" سخن می‌گفت، افزود: مشکلاتی وجود دارد که نمی‌شود بر آن سرپوش گذاشت و پیش از هرکاری و به دلیل شرایط انسانی غم انگیزی که برادران ما در سوریه از آن رنج می برند، ضروری است که اقدامات فوری صورت گیرد.

آل ثانی ادامه داد: پیشنهاد ایجاد این ابتکار عمل سه جانبه میان قطر، روسیه و ترکیه به دلیل نقش هر کدام از این کشورها در سوریه است و هیچ کس به دنبال آن نیست که نقش کشورهای دیگر را محدود کند.

وی تأکید کرد: طبعیتا ایران نقش فعالی در [حل] بحران سوریه دارد.

سفیر قطر در مسکو همچنین گفت که این کشور از هرگونه نقشی که در راستای منافع ملت سوریه باشد استقبال می‌کند و نقش ترکیه و روسیه نیز به اندازه نقش ایران در منطقه مهم است.

وی ادامه داد: همه کشورها، هدف مشترکی در کمک به ملت سوریه و پایان دادن به بحران این کشور دارند.

آل ثانی ادامه داد: قطر بخشی از منطقه است و از همان روزهای نخست این بحران تلاش کرد در حل مشکلات میان ملت و دولت سوریه نقش داشته باشد.

دوحه یازدهم مارس (۲۱ اسفندماه) میزبان نشست سه جانبه با حضور وزیران امورخارجه روسیه، قطر و ترکیه بود که طی آن از آغاز روند مشاوره جدید میان سه کشور در مورد حل و فصل بحران سوریه  خبر داد که منحصراً به مسائل بشردوستانه  اختصاص دارد و موازی مذاکرات آستانه خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: