تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شورای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: هرگونه حضور نیروی نظامی خارج از منطقه، امنیت منطقه را حفظ و تقویت نمی کند بلکه خود آنها باعث تهدید و ناامنی هستند.

کد خبر: ۸۸۸۴۴
۰۹:۵۴ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰

قالیباف:

دیدارنیوز - محمدباقر قالیباف روز چهارشنبه در همایش مجازی "خلیج فارس خانه ماست" که در دانشگاه عالی دفاع ملی برگزار شد، گفت: نیروهای نظامی خارج از منطقه در راس آنها آمریکا باعث برهم خوردن امنیت و از بین رفتن فرصت‌های اقتصادی هم در منطقه و هم خارج از منطقه است.

وی گفت: امروز اگر یک فاصله و شکافی بین شمال خلیج فارس و جنوب خلیج فارس است به دلیل حضور نیروهای آمریکایی در منطقه است.آنها آمده‌اند تا پدیده‌های متعددی را در منطقه ایجاد کنند تا هم روندها را ایجاد کنند و هم کنترل کنند.

قالیباف یادآور شد: ایران قوی در عمل نشان داد که هرگز اجازه نداد دست آمریکا به شمال خلیج فارس اثری داشته باشد و جمهوری اسلامی دست او را از شمال خلیج فارس قطع کرد. امیدواریم که کشورهای منطقه در کنار یکدیگر پای آمریکا را از منطقه قطع کنند.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: