تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.
یک مقام پلیس راهور استان تهران:

رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: جاده هراز به دلیل ریزش سنگ از کوه در حوزه مازندران مسدود است و رانندگان از مسیر جایگزین فیروز کوه استفاده کنند.

کد خبر: ۸۸۷۴۲
۱۳:۱۱ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰

ریزش کوه در جاده هراز

دیدارنیوز ـ سرهنگ ایرج کهریزی روز سه شنبه گفت: بازگشایی مسیر پس از حصول اطمینان از امنیت جاده هراز اعلام در محل ریزش سنگ از کوه اعلام خواهد شد.

پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به وضعیت جاده فیروز کوه اظهار داشت: تردد خودرو‌ها عادی و روان در جریان است و هیچ گره ترافیکی در این مسیر نداریم.

کهریزی ادامه داد: وضعیت ترافیک مسیر‌های امام رضا (ع)، بزرگراه حرم تا حرم نیز عادی و روان است.

وی با بیان اینکه محدودیت‌های کرونایی بر اساس دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا توسط ماموران پلیس راهور در حال اجرا است، توضیح داد: رانندگان در صورت نادیده گرفتن تذکر پلیس، ضمن اعمال جریمه به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان از محل ایستگاه‌های بازرسی مستقر در مبادی ورودی استان مازندران به سوی مبدا حرکت خود بازگردانده می‌شوند.

رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به ضرورت رعایت سرعت مطمئنه در جاده‌های منتهی به استان‌های شمالی، اظهار داشت: به رانندگان توصیه می‌شود با رعایت نکات ایمنی در جاده‌های هراز و فروزکوه تردد داشته باشند.

وی افزود: هموطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودرو‌های جلویی، خودداری از ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ با رعایت حقوق شهروندی، سفری ایمن و بدون خطرداشته باشند.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: