تیتر امروز

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

با پایان یافتن مهلت ثبت نام نامزد‌های انتخاباتی، سیمای انتخاباتی ۱۴۰۰ تا حدودی روشن شده است. با این حال تصمیم اصلی را شورای نگهبان می‌گیرد؟ چه سناریو‌هایی پیش روی انتخابات است؟

کاربران شبکه‌های اجتماعی "کامالا هریس"، معاون ریاست جمهوری آمریکا را به خاطر فاصله اجتماعی اغراق‌شده‌ای که از مصاحبه‌کننده خود در تلویزیون گرفته، مورد تمسخر قرار دادند.

کد خبر: ۸۸۶۹۸
۱۱:۵۰ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰

هریس

دیدارنیوز - به نقل از اسپوتنیک، کاربران توییتر به دنبال حضور روز یکشنبه هریس در برنامه State of the Union  سی‌ان‌ان که در آن در فاصله‌ای به میزان دو برابر فاصله احتیاطی ۶ فوت نسبت به "دانا باش"، میزبان برنامه نشسته بود، وی را مسخره کردند.

برخی به این اشاره کردند که هریس به همراه جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا واکسن کووید ۱۹ زده و برخی دیگر هم مدعی شدند باش هم واکسینه شده است.

صحنه برنامه، یادآور مصاحبه پسا انتخاباتی و متملقانه "استفن کولبرت" طنزپرداز، با جو بایدن بود.

باش از هریس پرسید که آیا وی برای بازدید از مرز آمریکا با مکزیک به منظور نظارت بر بحران در حال ظهور مهاجرت غیرقانونی در آنجا، برنامه‌ای دارد یا خیر؛ چرا که هریس در هفته‌های گذشته از سوی بایدن به عنوان "تزار مهاجرت" منصوب شد.

معاون رئیس‌جمهور آمریکا پاسخ داد: بله، در حال کار بر روی طرحی به منظور رفتن به آنجا هستیم، اکنون مشغول مسائل مربوط به کووید هستیم. نمی‌توانم به این زودی‌ها آنجا حضور پیدا کنم، حضور من، بخش بزرگی از روالی است که به جریان افتاده است.

بایدن اخیراً به آمریکایی‌ها هشدار داد در صورتی که محدودیت‌های قرنطینه را به طور جدی رعایت نکنند، مراسمات روز استقلال (۴ ژوئیه) برگزار نخواهند شد.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: