تیتر امروز

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.
کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شورای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...

منابع خبری از ورود هیات بلندپایه اسرائیلی به واشنگتن برای گفت‌وگو درباره برجام با مقام‌های آمریکایی خبر دادند.

کد خبر: ۸۸۶۵۲
۰۹:۴۳ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰

ورود هیئت اسرائیلی

دیدارنیوز - طبق گزارش رسانه‌های صهیونیستی «مئیر بن شابات»، مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی، «آویو کوچاوی»، رئیس ستاد مشترک ارتش این رژیم، «تمیر هیمن»، رئیس دستگاه اطلاعات نظامی اسرائیل و «یوسی کوهن»، رئیس موساد برای گفت‌وگو با همتایان آمریکایی خود در خصوص ایران عازم واشنگتن شده‌اند.

پایگاه نشنال گزارش داده انتظار می‌رود این گروه طی روزهای آینده با «جیک سالیوان»، مشاور امنیت ملی کاخ سفید و «مارک میلی»، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا و سایر مقام‌های بلندپایه نظامی و اطلاعاتی آمریکا دیدار کنند.
این پایگاه گزارش داده اصلی‌ترین محور این سفر را اعلام مخالفت رژیم صهیونیستی با بازگشت آمریکا به برجام تشکیل می‌دهد.

یک مقام اسرائیلی به روزنامه تایمز اسرائیل گفته مقام‌های اسرائیل در واشنگتن به آمریکایی‌ها خواهند گفت که بازگشت به برجام را برای منطقه خطرناک می‌دانند.

یک مقام اسرائیلی گفت: «دستورکار اعلام شده به مقام‌های امنیتی‌ای که به واشنگتن سفر می‌کنند اعلام مخالفت اسرائیل با این توافق و عدم مذاکره بر سر آن است چون ما داریم درباره بازگشت به توافقی صحبت می‌کنیم که برای اسرائیل و منطقه خطرناک است.»

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: