تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که به دنبال حمله موشکی از نوار غزه، صدای آژیرهای خطر بامداد امروز (دوشنبه) در شهرک "سدیروت" و دیگر شهرک‌های یهودی نشین مجاور این باریکه بلند شد. همزمان رژیم صهیونیستی پس از چند روز درگیری به منظور ممانعت از خشم فلسطینیان موانع امنیتی در منطقه باب العامود را برداشت.

کد خبر: ۸۸۵۵۵
۱۳:۴۷ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

 اسرائیل؛

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد: گزارش‌هایی مبنی بر فعال شدن آژیرهای خطر در منطقه سدیروت دریافت شد.

این رژیم مدعی شد سه راکت شلیک شده از نوار غزه را رصد کرده که سامانه گنبد آهنین دو راکت از این سه راکت را رهگیری کرده و راکت سوم در نوار غزه سقوط کرده است.

در همین حال، درگیری‌ها در قدس یکشنبه شب میان صدها جوان فلسطینی و پلیس رژیم صهیونیستی در میدان باب العامود در قدس از سرگرفته شد.

پلیس رژیم صهیونیستی تلاش کرد تا معترضان را از این منطقه خارج کند.

همچنین پلیس رژیم صهیونیستی یکشنبه از ترس تشدید خشم مردمی موانع آهنی که در میدان باب العامود از زمان آغاز درگیری‌ها از چند روز قبل نصب شده بود، برداشت.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: