تیتر امروز

«رئیسی» رییس است؛ اما...
اردوگاه اصولگرایان و انتخابات ۱۴۰۰

«رئیسی» رییس است؛ اما...

در اردوگاه اصولگرایی اوضاع به ظاهر بر وفق مراد ابراهیم رئیسی است اما حضور چندین نامزد دیگر از این جناح نشان از آن دارد که بازی پیچیدگی‌های بیشتری هم دارد و کار شاید به این سادگی نیست.
جهانگیری در تقلا، پزشکیان چراغ خاموش، لاریجانی مرموز!
اردوگاه اصلاح‌طلبان و انتخابات ۱۴۰۰

جهانگیری در تقلا، پزشکیان چراغ خاموش، لاریجانی مرموز!

سیمای انتخاباتی اردوگاه‌های رقیب مشخص شده است. در اردوی اصلاح‌طلبی هواداران جهانگیری در تقلا هستند، پزشکیان هنوز با چراغ خاموش حرکت می‌کند و علی لاریجانی مرموزترین نامزد این دوره است.
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا اعلام کرد

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان با اشاره به اینکه واکسن کرونا پاستور نیازمند همراهی ۳۰۰۰ داوطلب همدانی است، اعلام کرد: این طرح کشوری بوده و برخی استان‌ها برای مرحله کارآزمایی فاز سوم این واکسن درنظر گرفته شده که سهم استان همدان ۳۰۰۰ داوطلب است.

کد خبر: ۸۸۵۲۷
۱۲:۳۰ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

واکسن کرونا پاستور

دیدارنیوز ـ دکتر منوچهر کرمی با بیان اینکه افرادی که تمایل به دریافت این واکسن هستند می‌توانند به سایت معاونت بهداشتی دانشگاه مراجعه کنند و اقدامات ثبت نام را انجام دهند، افزود: در حال حاضر ثبت نام آغاز شده و وضعیت ثبت نام‌ها در روز‌های آینده اطلاع رسانی می‌شود.

وی تصریح کرد: هر فردی که تمایل به ثبت نام برای دریافت واکسن کرونا پاستور باشد می‌تواند به سایت مراجعه کند و براساس پروتکل‌های مشخص مراحل ثبت نام را انجام دهد.

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا خاطرنشان کرد: قدم به قدم ثبت نام واجدین شرایط برای دریافت واکسن مشخص شده و هر فرد نسبت به شرایط جسمی خود برای دریافت واکسن راهنمایی می‌شود.

وی مطرح کرد: در صورتی که افراد واکسن دریافت کنند، ممکن است دچار عوارض شوند که در سایت برای اقدامات بعدی به صورت کامل راهنمایی شده اند.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان، کرمی در پایان یادآور شد: این واکسن با مشارکت ایران و کوبا ساخته شده و از آن به عنوان واکسن کرونا پاستور یاد می‌شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: