تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی
دانش آدینه ۳۸

ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی

در ۳۸ امین شماره دانش آدینه سروش زمانی مقدم به سراغ اصل جهانشمول بودن قوانین فیزیک رفته است. جستاری که نشان می‌دهد که چگونه میلیون‌ها جهان دیگر با قوانین فیزیکی دیگر می‌توانند وجود داشته باشند.

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد، آمریکا در فهرستی از کشورهای "غیردوست" قرار می‌گیرد که روسیه مشغول تهیه آن در اقدامی تلافی‌جویانه علیه اخراج اخیر دیپلمات‌های روسی است.

کد خبر: ۸۸۴۸۹
۱۱:۰۲ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

روسیه

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه روز جمعه حکمی را امضا کرد که تعداد روس‌های به کار گرفته شده توسط نهادهای دیپلماتیک خارجی را در صورتی که این کشورهای خارجی نسبت به روسیه کشوری "غیردوست" تلقی شوند، محدود می‌کند.  

ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت: این فهرست در حال طراحی و تنظیم شدن است. اما همان طور که می‌دانید، کل این ماجرا با دور جدیدی از اقدامات غیردوستانه آمریکا آغاز شد که در جریان آن واشنگتن تحریم‌های جدیدی را علیه کشورمان اعمال کرد و تصمیم غیرضروری و نامطلوبی را در راستای اخراج دیپلمات‌های روسی اتخاذ کرد. طبیعتا آمریکا در این فهرست قرار می‌گیرد.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: