تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.

در بحبوحه دلخوری ناشی از امتناع آمریکا از برداشتن تحریم صادرات مواد خام واکسن که تولید واکسن در هند را در میان بحران جدی کووید - ۱۹ به خطر جدی انداخته، "آنتونی بلینکن"، وزیر امور خارجه آمریکا ابراز حمایت کرده است.

کد خبر: ۸۸۴۰۵
۱۵:۴۸ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

بلینکن

دیدارنیوز -  به نقل از اسپوتنیک، بلینکن صبح روز یکشنبه وعده داد "فورا" پشتیبانی بیشتری را از مردم هند ترتیب دهد، چرا که این کشور در حال مبارزه با موج مهلک کووید- ۱۹ است.

هند در ۲۲ آوریل (۲ اردیبهشت)، افزایش روزانه ۳۱۴ هزار و ۸۳۵ مورد جدید مبتلا به کرونا را گزارش کرد که این آمار از روز رکوردشکن آمریکا در ژانویه، پیشی گرفته بود.

طبق داده‌های منتشره از وزارت بهداشت هند، ۳۴۶ هزار و ۷۸۶ مورد جدید ابتلا و ۲ هزار و ۶۲۴ مرگ طی ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

در بحبوحه هرج و مرج و رنجی که به خاطر همه‌گیری تحمیل شده است، چندین قانون‌گذار آمریکایی دغدغه خود را ابراز کرده و از دولت بایدن خواسته‌اند کمک به هند را گسترش دهد.

ANI گزارش داد، گروهی از سناتورها از جمله "برنی سندرز"، "الیزابت وارن"، "نانسی پلوسی"، رئیس‌ مجلس نمایندگان و حدود ۱۰۰ عضو کنگره نامه‌ای در مورد این مساله به رئیس‌جمهوری آمریکا نوشته‌اند که از حقوق مالکیت معنوی شرکت‌های دارویی آمریکا چشم‌پوشی کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: