تیتر امروز

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

با پایان یافتن مهلت ثبت نام نامزد‌های انتخاباتی، سیمای انتخاباتی ۱۴۰۰ تا حدودی روشن شده است. با این حال تصمیم اصلی را شورای نگهبان می‌گیرد؟ چه سناریو‌هایی پیش روی انتخابات است؟

تعدادی از افراد شنبه به سفارت مراکش در برلین حمله و به پرچم آن توهین کردند.

کد خبر: ۸۸۴۰۳
۱۵:۳۹ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

 سفارت مراکش

دیدارنیوز - روزنامه هسبریس مراکش گزارش داد که تعدادی از افراد به پرچم ملی مراکش که بر بالای درب اصلی سفارت مراکش در برلین برافراشته شده بود، توهین کردند.

این افراد برای تعدی به پرچم مراکش از یک نردبان استفاده کردند تا آن را پایین بیاورند. آنها همچنین این اقدام خود را مستقیماً در فیسبوک به صورت زنده پخش کردند.

هسبریس به نقل از منابع اعلام کرد، افرادی که برای اهانت به پرچم ملی مراکش برنامه ریزی کردند، از حامیان اعتراضات و خیزش "الریف" هستند.

این روزنامه نوشت که این افراد دست به اقدامات مشابهی در تعدادی از شهرهای اروپایی که در آنها نمایندگی‌های دیپلماتیک و کنسولگری مراکش قرار دارد، زده بودند.

این روزنامه مراکشی همچنین نوشت که یکی از مراکشی‌ها به صورت تنها و با مداخله داوطلبانه موفق شد که مانع از زیر پا گذاشتن پرچم مراکش توسط این گروه شود و او از این پرچم دفاع کرد و توانست پرچم ملی را از روی زمین بلند کرده و اهانت کنندگان را دور سازد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: