تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.

محسن رهامی، محسن مهرعلی زاده، مسعود پزشکیان و مصطفی کواکبیان در دفتر رهامی تشکیل جلسه دادند، این جلسه تا بعد از افطار به طول انجامید.

کد خبر: ۸۸۳۸۵
۱۷:۰۵ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

مهرعلیزاده، پزشکیان و کواکبیان در دفتر محسن رهامی تشکیل جلسه دادند

دیدارنیوز ـ شنیده ها حاکی از آنست که مسعود پزشکیان ، محسن مهرعلی زاده و مصطفی کواکبیان ۳ تن از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ مهمانی افطار محسن رهامی، داوطلب دیگر سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری، بودند.

در شامگاه روز شنبه ۴ اردیبهشت. این سه تن افطار را در دفتر محسن رهامی صرف کرده و به هم اندیشی پرداختند.

به پایه همین گزارش در این جلسه که با نیت بررسی آخرین شرایط عرصه سیاسی کشور و اتخاذ استراتژی مناسب در زمینه انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد، از میان نامبردگان فقط محسن مهرعلی زاده تا کنون رسما اعلام نامزدی نکرده است و بطور غیر رسمی حضور خودرا در انتخابات مطرح کرده است ولی محسن رهامی، مسعود پزشکیان و مصطفی کواکبیان رسما اعلام کرده اند برای انتخابات ریاست جمهوری حضور می‌یابند.

جزئیات بیشتری از این جلسه خارج نشده است ولی به نظر می رسد این چهار نفر نگاه و استراتژی نزدیک به هم و در برخی از مسائل مشترک هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
0
مهر علیزاده بهترین گزینه هست در سال 84 هم علرغم اینکه مستقل امد ولی برناه خوبی داشت و توانست در مرحله اول 30 درصد اقای رفسنجای که نفر اول شد رای بیاره