تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از عدم برگزاری نشست شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا با موضوع بازار بورس انتقاد کرد.

کد خبر: ۸۸۳۷۷
۱۴:۱۳ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

نشست شورای هماهنگی سران قوا با موضوع بورس

دیدارنیوز - محمدرضا پورابراهیمی اظهار کرد: جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا قرار بود هفته گذشته برگزار شود و پیشنهاد ما هم این بود که موضوع بورس و بازار سرمایه در دستور کار این جلسه باشد که اعضا هم آن را قبول کرده و با آن موافقت شده بود اما این جلسه هفته گذشته برگزار نشد و ظاهراً این هفته هم برگزار نمی شود.

وی افزود: معمولاً جلسات شورای هماهنگی اقتصادی دوشنبه ها برگزار می شود و از یکی دو روز قبل دستور کار و دعوتنامه آن به اعضا ارائه می‌شود، اما هنوز دعوتنامه‌ای به دستمان نرسیده و بعید می‌دانم که این جلسه فردا نیز برگزار شود.

پورابراهمی افزود: ما به شدت از دولت گلایه‌مندیم چرا که بحث بازار سرمایه مهمترین موضوع اقتصادی کشور است و دولت با اولویت چندم با آن برخورد می‌کند اما این بی‌اهمیتی  بی‌پاسخ نمی‌ماند و مجلس و کمیسیون اقتصادی قطعا اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: