تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.
تابلو بورس

سقوط شاخص کل بورس در کانال ۱.۱ میلیون واحدی ادامه دارد. شاخص کل هم‌وزن و شاخص کل فرابورس نیز روندی منفی داشتند.

کد خبر: ۸۸۳۶۶
۱۳:۳۵ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

تابلو بورس و شاخص کل بورس

دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: در پایان روز معاملاتی امروز، ۵ اردیبهشت، شاخص کل بورس، شاخص هم‌وزن و شاخص کل فرابورس روندی نزولی داشتند. شاخص کل اوراق بهادار ۰.۹۶ درصد نزول داشت و ۱۱ هزار و ۵۲۰ واحد ریخت و بر روی ارتفاع یک میلیون و ۱۸۷ هزار و ۸۲۰ ایستاد. شاخص هم‌وزن هم با کاهش ۹۴۵ واحدی بر روی ۴۲۸ هزار و ۱۲۶ ایستاد.

هفت نمادی که بیشترین تأثیر را بر شاخص کل بورس گذاشتند عبارتند از: «فملی»، «فولاد»، «فارس»، «شستا»، «کچاد»، «وغدیر» و «تاپیکو». تمام این هفت نماد منفی بودند.

«تاصیکو» «افق» و «وکار» سبزترین نماد‌ها در روز سرخ بورس امروز بودند.

نماد‌های «برکت»، «فملی»، «شستا»، «فولاد»، «وتجارت»، «وبملت»، و «اوپال» در گروه پرتراکنش‌ترین‌های بورس و نماد‌های «شگویا»، «آریا»، «دماوند»، «بگیلان»، «صبا»، «غگیلا»، و «تسه ۹۹۱۲» در گروه پرتراکنش‌ترین‌های فرابورس قرار گرفتند.

افراد حقیقی در بورس امروز ۵۱۰ میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه مواد و بانک‌ها و موسسات اعتباری و همچنین سهام برکت بود.

ارزش کل معاملات خرد بورس به حدود رقم ۳ هزار میلیارد تومان و ارزش معاملات فرابورس به رقم قابل توجه ۱۲۰۰ میلیارد تومان رسید.

شاخص کل فرابورس نیز با روندی نزولی، ۹۰ واحد کاهش داشت و بر روی ۱۷ هزار و ۵۹۶ ایستاد. نماد‌های تأثیرگذار فرابورس عبارت بودند از «آریا»، «مارون»، «شگویا»، «سمگا»، «صبا»، «زاگرس» و «دماوند».

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: