تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شوارای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

تیمو ورنر از اعتماد توماس توخل به او بعد از گل ۳ امتیازی برابر وستهام قدردانی کرد.

کد خبر: ۸۸۳۲۹
۱۱:۴۲ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

 مهاجم آلمانی ا

دیدارنیوز - به نقل از دیلی میل، در ادامه دیدارهای هفته سی‌وسوم لیگ برتر انگلیس،  چلسی با یک گل وستهام را شکست داد. تیمو ورنر، مهاجم آلمانی برای چلسی در نیمه اول گلزنی کرد تا اختلاف این تیم با صدر و تیم‌های بالانشین کم شود.

این مهاجم آلمانی بعد از درخشش در دیدار این هفته گفت: از توماس توخل خیلی تشکر می کنم. برای یک مربی بسیار دشوار است که از مهاجم تیمش که کمتر گل زده است حمایت کند اما او همیشه به من اعتماد می کند، او همیشه به من فرصت می دهد بازی کنم و من سعی می کنم تا آنجا که ممکن است جواب اعتماد او را بدهم.

او در ادامه گفت: هر گل برای مهاجم ها کار را کمی راحت تر می کند. وقتی در اوایل فصل پنج، شش یا هفت گل می زنید، فشار را از روی خود برداشته اید و در ادامه فصل کار را آرام پیش می برید. ولی وقتی در ابتدای فصل گل نمی زنید، شرایط برای شما سخت تر می شود و تمرکز خودتان را از دست می دهید. از کسب برد در این دیدار سخت خیلی خوشحال هستیم چون وستهام در این فصل تیم خوبی بود و در بین تیم های بالانشین حضور دارد. اکنون یک دیدار سخت در لیگ قهرمانان برابر رئال مادرید داریم که خودمان را برای آن آماده می کنیم.

چلسی این هفته در دیداری حساس در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا به دیدار رئال مادرید خواهد رفت.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: