تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شورای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

بعد از اعلام رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال علیه آکادمی کیا و قهرمانی نوجوانان استقلال، آکادمی کیا بیانیه ای داد و از خود دفاع کرد.

کد خبر: ۸۸۳۰۰
۱۰:۱۶ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

 مهدوی‌کیا

دیدارنیوز - بعد از اعلام رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال علیه آکادمی کیا و قهرمانی نوجوانان استقلال، آکادمی کیا بیانیه ای داد و از خود دفاع کرد. در همین راستا شنیدیم مهدوی‌کیا قصد دارد در برنامه دوشنبه شب فوتبال برتر در مورد پشت پرده‌های این حکم مصاحبه تندی انجام بدهد و دست خیلی‌ها را رو کند.

مهدوی‌کیا مدعی است در آکادمی او هیچ تخلفی صورت نگرفته و عده‌ای قصد خراب کردن نام و اعتبار او را دارند. ستاره سابق فوتبال ایران مسلماً در برنامه فوتبال برتر شبکه سه سیما گرد و خاک خواهد کرد و باید منتظر صحبت‌های طوفانی او باشیم.

مهدی مهدوی‌کیا که از اتفاقات اخیر و تهمتی که به آکادمی او زده شده ناراحت است، قصد دارد با سند و مدرک در تلویزیون از خودش و شاگردانش دفاع کند. به آکادمی کیا تهمت زده شده که از یک بازیکن ۲۲ ساله به به جای یک نوجوان ۱۴ ساله استفاده شده در حالی که به زعم مهدی در این پرونده ۴ تخلف بزرگ انجام شده و مورد اینچنینی را به راحتی می‌توان با تست استخوان پیگیری کرد.

عده‌ای می‌گویند بازیکنی که به او تهمت صغرسنی زده شده یک تنه آکادمی کیا را قهرمان کرده بود اما اسناد و مدارک مهدوی‌کیا نشان می‌دهد که این بازیکن فقط در سه زمان ۱۰ دقیقه برای تیمش بازی کرده و حتی یک گل هم نزده است!

 مهدوی‌کیا که ۱۵ بازیکن به تیم ملی نونهالان و ۱۱ بازیکن  به تیم ملی نوجوانان معرفی کرده  از این ناراحت است که عده‌ای او را می‌زنند تا نتواند به تیم‌های پایه کمک کند و برای تیم‌های پایه ملی برنامه‌ریزی انجام دهد. او به شدت از ماجراهای اخیر دلخور است و البته اسناد مهمی را هم در دست دارد که نشان می‌دهد عده‌ای بازیکن ۱۷ ساله را به جای بازیکن ۱۳ ساله قالب کردند اما به مهدوی کیا تهمت استفاده از بازیکن صغرسنی را میزنند

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: