تیتر امروز

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.
کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شورای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
کد خبر: ۸۸۲۹۰
۰۹:۴۵ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

آقای هاشمی

دیدارنیوز - خاطرات روزنوشت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در سال ۱۳۷۷، هرشب منتشر می‌‌شود.
 
در خانه بودم. وقت با استراحت و پياده‌روى در حياط و مطالعه كتاب «دين و دولت» حامد الگار و روزنامه‌هاى ديروز و گزارش‌های خبرگزارى ایرنا روى تلكس و كامپيوتر گذشت. ظهر همه بچه‌ها جمع بودند و ناراحت كه نمى‌توانند به خاطركار و مدرسه، همراه ما به مُغان بيايند.

شب حسن‌آقا خمينى آمد. وضع حوزه علمیه قم را تعريف‌كرد و گفت، موقعيت رهبرى نزد بعضی در قم خوب نيست و از پيش‌آمد نمازجمعه گذشته، اظهار ناراحتى‌كرد و از وضع اقتصادى و سياسي كشور استفسار نمود. گفت، دوستان چپ آقاى خاتمى، او را براى مراعات نظرات‌شان، تحت فشار مى‌گذارند. از من خواست كه شب عاشورا در مرقد سخنرانى كنم؛ نپذيرفتم.

در گزارش‌ها، رأى اعتماد پارلمان روسيه به آقاى سرگئی كرينكو مهم است؛ با اينكه در دوبار گذشته رأى ندادند و با تهديد جدى آقاى يلتسين، رییس‌جمهور روسیه، مبنى بر انحلال پارلمان در صورت رد شدن او در دور سوم، عقب نشینی کردند

منبع: انتخاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: