تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شوارای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

رئیس جمهوری مصر اعلام کرد: ما مانع نفوذ مهاجران غیرقانونی به اروپا می‌شویم و به استفاده از آنها برای باج خواهی سیاسی و یا اقتصادی فکر نمی‌کنیم.

کد خبر: ۸۸۲۱۷
۱۷:۰۰ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

سیسی

دیدارنیوز - عبدالفتاح سیسی، رئیس جمهوری مصر در گفت‌وگو با روزنامه آلمانی «دی ولت» خاطرنشان کرد، در حال حاضر حدود شش میلیون مهاجر در مصر زندگی می‌کنند و دولت مصر از سپتامبر ۲۰۱۶ مانع نفوذ غیرقانونی مهاجران به اروپا می‌شود.

وی در ادامه افزود: ما چیزی در مقابل از اروپا نمی‌خواهیم. ما حتی به فکر استفاده از آن برای باج خواهی سیاسی یا اقتصادی نیستیم.

عبدالفتاح سیسی همچنین تصریح کرد: رویکرد و شیوه جدیدی لازم است و مطمئناً شما نمی‌توانید از هر مهاجر غیرقانونی استقبال کنید و به اروپا پیشنهاد می‌کنیم که در سازماندهی مهاجرت قانونی مشارکت کند.

رئیس جمهوری مصر همچنین اظهار کرد: اروپا می‌تواند به ایجاد افق‌های اقتصادی در مصر؛ جایی که در آن بیش از یک میلیون جوان سالانه وارد بازار کار می‌شوند، کمک کند.

وی در پایان گفت: ایجاد فرصت‌های شغلی امکان‌پذیر نیست مگر در صورتی که اروپا به ما در ساخت صنایع کمک کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: