تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شوارای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گلستان گفت که معاون درمان این دانشگاه پس از اثبات تخلف صورت گرفته از سوی وی در تزریق خارج از نوبت واکسن کرونا به همسرش برکنار شد.

کد خبر: ۸۸۱۹۷
۱۴:۵۷ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

تزریق غیرمجاز واکسن کرونا

دیدارنیوز ـ عبدالرضا فاضل امروز شنبه در جلسه استانی ستاد مقابله با کرونا، خبر تزریق غیرنوبت واکسن کرونا به همسر معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان را اعلام کرده بود.

وی اشاره‌ای به زمان تزریق این واکسن نکرد، اما گفت که بررسی ابعاد ماجرا در دستور کار قرار دارد.

به گفته فاضل محمدمهدی زرگران به عنوان سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان فعالیت خود را آغاز کرد و جانشین سراج‌الدین عارف‌نیا شد.

هفته گذشته هم تزریق غیرقانونی واکسن کرونای پاکبانان شهرداری علی آباد به برخی از مدیران این نهاد شهرداری منتشر شد که در پی آن رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان علی‌آباد برکنار گردید.

در حال حاضر ۶۸۶ بیمار کرونایی در گلستان بستری هستند که از این تعداد ۱۰۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری شده و حال ۳۷ نفر آنان وخیم است.

در حال حاضر وضعیت شیوع کرونا در گرگان، گنبد، گالیکش، مینودشت، آزادشهر، کردکوی و بندرگز قرمز، در بندرترکمن، علی آباد، رامیان، آق قلا و کلاله نارنجی و در گمیشان و مراوه‌تپه زرد است.

منبع: ایرنا
برچسب ها: واکسن کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: