تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شورای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

فدراسیون قبلی درآمد عمده خود را به مارک ویلموتس بلژیکی داد.

کد خبر: ۸۸۱۴۵
۱۲:۱۰ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

 تاج

دیدارنیوز - سه سال قبل بعد از قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در آسیا اعلام شد به آن‌ها ۲۲ میلیون پاداش پرداخت می‌شود. بعد از سه سال با کسر مالیات ۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان به ملی پوشان پاداش داده شد که این مسئله با نارضایتی بازیکنان همراه بود.

امروز شهناز یاری سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان در این باره گفت: «متاسفانه به عنوان مختلف تیم ملی را در اولویت قرار نداند تا پاداش را پرداخت کنند. به بازیکنان قول‌هایی داده شد. فکر می‌کنم خستگی در تن بچه‌ها ماند. البته گلایه از کادر جدید فدراسیون نیست، بلکه از مدیران قبلی است. آقای عزیزی خادم رئیس جدید فدراسیون و خانم موسوی نایب رئیس شان در کمتر از ۵۰ روزی که در فوتبال بوده اند سریعا پاداش‌ها را پرداخت کردند. این کار ارزشمند بود.»

او در پاسخ به این سوال که آیا پول‌ها را به ویلموتس دادند و به شما چیزی نرسید، با کنایه گفت: «نظری در این باره ندارم. مردم همه چیز را در این باره می‌دانند. شاید حرفم تکرار شود. اگر بچه‌ها گلایه‌ای دارند به خاطر چیز‌هایی بوده که دیده اند. امیدوارم در فدراسیون جدید دیگر شاهد این تبعیض‌ها نباشیم.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: