تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

در پی اعلام شلیک چند فروند راکت از نوار غزه به سمت شهرک‌های صهیونیستی مجاور این باریکه رژیم صهیونیستی اهدافی را در غزه مورد حمله توپخانه‌ای قرار داد.

کد خبر: ۸۸۰۷۶
۰۸:۵۶ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

 اسرائیل

دیدارنیوز - به نقل از المیادین، ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز شنبه مناطقی در غزه را هدف حمله قرار داد.

به گفته منابع محلی ارتش این رژیم یک برج دیده بانی مقاومت در شرق خان یونس و یک برج دیده بانی نیز در شرق منطقه البریج در مرکز غزه را هدف قرار داد.

همچنین خبرگزاری شهاب فلسطین اعلام کرد که جنگنده‌های اسرائیلی یک پایگاه متعلق به مقاومت فلسطین در شمال نوار غزه و زمینی کشاورزی در شرق رفح را هدف قرار دادند.

این خبرگزاری گزارش داد که جنگنده‌های اسرائیلی در ادامه حملات خود سه موشک به سمت منطقه جبل الریس در محله التفاح واقع در شرق غزه شلیک کردند.

این حملات پس از آن صورت گرفت که رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند چندین راکت از نوار غزه شهرک های صهیونیست نشین مجاور غزه را هدف قرار داد و آژیر خطر در مناطق مجاور نوار غزه به صدا درآمد.

همچنین منابع اعلام کردند که در مجموع سه فروند راکت شلیک شده که دو راکت به منطقه‌ای باز در نزدیکی اشکول اصابت کرده و یک راکت هم توسط سامانه گنبد آهنین رهگیری و منهدم شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: