تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

بر اساس اعلام مقام‌های افغانستان در جریان چند انفجار که طی امروز جمعه در شهر جلال آباد این کشور رخ دادند دست کم پنج تن زخمی شدند.

کد خبر: ۸۸۰۴۷
۱۴:۳۴ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

افغانستان

دیدارنیوز -  به نقل از خبرگزاری عرب نیوز، این انفجارهای کمی بعد از ساعت هفت صبح امروز جمعه شروع شدند که اولین آن ها خانه رئیس شورای استانی ننگرهار را هدف گرفت.
از سوی دیگر، احمد علی ازرت، عضو شورای استانی اظهار کرد، در انفجارها یک محافظ یک عضو شورا زخمی شد. انفجار دومی نیز دقایقی بعد در همان نزدیکی رخ داد که یک غیرنظامی را زخمی کرد.
مبارز اتل،  سخنگوی پلیس استان ننگرهار گفت، یک بمب کار گذاشته شده در خارج از یک مسجد در جلال آباد مرکز این استان کمی بعد از خروج نمازگذاران نماز جمعه از آن منفجر شد.
به نظر می رسد که هر سه انفجار با استفاده از بمبهای مجهز به کنترل از راه دور انجام شدند. هنوز هیچ گروهی مسئولیت آنها را به عهده نگرفته اما هم عناصر وابسته به گروه تروریستی داعش و هم طالبان در آن منطقه فعال هستند.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: