تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.

جنبش حماس نسبت به پیامدهای به تعویق افتادن انتخابات شورای قانونگذاری فلسطین که قرار است در ۲۲ مه برگزار شود، هشدار داد.

کد خبر: ۸۷۹۹۳
۱۲:۱۷ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

حماس

دیدارنیوز - خلیل الحیه، معاون دفتر سیاسی حماس در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه گفت که این جنبش از به تعویق انداختن انتخابات "حتی برای یک روز" امتناع می‌کند.
وی گفت، با توجه به اینکه به تعویق انداختن انتخابات مردم فلسطین را به سمت و سویی ناشناخته سوق می‌دهد، با تعویق انتخابات مخالفیم. 
الحیه گفت که معتقد است به تعویق انداختن انتخابات شورای قانونگذاری موجب ناامیدی در بین توده ها و جوانان فلسطینی خواهد شد.
وی تأکید کرد که به تعویق انداختن انتخابات اوضاع را پیچیده‌تر و اختلاف و تفرقه را تشدید می‌کند.
پیشتر نماینده ویژه محمود عباس،رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از احتمال تاخیر در برگزاری انتخابات فلسطین خبر داد.
وی گفت: احتمال به تأخیر افتادن انتخابات شورای فانون گذاری فلسطین وارد است چراکه اسرائیل پاسخی به درخواست فلسطین برای برگزاری انتخابات در قدس نداده است. انتخابات بدون قدس برگزار نخواهد شد. این مسئله اسرائیل را به آن هدفی که می‌خواهد می‌رساند.  در حال حاضر محمود عباس، در تماس با رهبران جهان است. ریاض المالکی، وزیر خارجه فلسطین نیز به اروپا رفته است تا از مقامات اروپایی بخواهد بر اسرائیل برای برگزاری انتخابات در قدس فشار بیاورند.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: