تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.
گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت، چنانچه نقض‌های حقوق بشری در بلاروس ادامه یابد، روابط ایالات متحده با این کشور مثل همیشه و به روش معمول نخواهد بود.

کد خبر: ۸۷۹۰۳
۱۲:۳۰ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

آمریکا

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: تا زمانی که آنچه ما در بلاروس شاهد هستیم ادامه یابد، همان نقض‌های حقوق بشری و سرکوب، نمی‌توان امور را مثل سابق و به روش همیشگی پیش برد.

این سخنگو گفت، ایالات متحده به‌رغم اخراج سفیر آمریکا از مینسک در سال ۲۰۰۸ به دنبال روابط  باثبات و قابل پیش‌بینی با بلاروس است. ند پرایس همچنین گفت، بازگشت سفیر آمریکا به بلاروس پیام قدرتمندی را ارسال می‌کند چرا که حضور این نماینده در مینسک برای عادی‌سازی روابط دیپلماتیک میان دو کشور حیاتی است.

روز چهارشنبه جولی فیشر،‌ اولین سفیر آمریکا در مینسک از سال ۲۰۰۸ با سوتلانا تیخانوفسکایا، رهبر اپوزیسیون بلاروس دیدار کرد.

ایالات متحده روز دوشنبه مجوزی را که به مشاغل ایالات متحده اجازه می‌دهد معاملات محدودی را با ۹ نهاد مشخص شده در بلاروس انجام دهند، لغو کرد و آنها را پس از ۴۵ روز تحت تحریم کامل قرار می‌دهد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: