تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شوارای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

دفتر مطبوعاتی منطقه نظامی جنوبی روسیه اعلام کرد، رزمایش روسیه-الجزایر با نام "الجزایر ۲۰۲۱" سپتامبر امسال در جمهوری اوستیای شمالی، واقع در جنوب غرب روسیه برگزار می‌شود.

کد خبر: ۸۷۷۴۶
۱۷:۳۰ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

روسیه و الجزایر

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، این دفتر اعلام کرد: رزمایش "الجزایر ۲۰۲۱" سپتامبر امسال در میدان آزمایشی تارسکوی در اوستیای شمالی برگزار می‌شود. این رزمایش شامل حدود ۸۰ نیرو از واحدهای پیاده‌نظام موتوری منطقه نظامی جنوبی قفقاز شمالی خواهد بود.

به گفته ارتش روسیه، الجزایر میزبان اولین کنفرانس برنامه‌ریزی برای مقدمات رزمایش‌ها بوده و طرفین توافق کرده‌اند سربازانشان فعالیت‌های تاکتیکی تعقیب، شناسایی و از بین بردن گروه‌های غیرقانونی مسلح را آموزش دهند.

دفتر مطبوعاتی منطقه نظامی جنوبی روسیه همچنین اعلام کرد، روسیه و پاکستان در حال برنامه‌ریزی رزمایش مشترک "دروژبا ۲۰۲۱" در شهر کراسنودار روسیه، برای سپتامبر امسال به منظور تمرین مقابله با تروریسم هستند.

فرماندهی منطقه نظامی جنوبی روسیه در سال ۲۰۲۱ همچنین برنامه دارد در رزمایش بین‌المللی با مشارکت واحدهای نظامی از آبخازیا، ارمنستان، هند، قزاقستان و اوستیای جنوبی شرکت کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: