تیتر امروز

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان
روز دوم ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان

دومین روز ثبت نام نامزدهای انتخاباتی یک خبر بزرگ داشت و آن نامزدی محمود احمدی نژاد بود. سخنان بسیار تند احمدی‌نژاد فضای خبری را تحت الشعاع قرار داد. همزمان اردوگاه اصلاح‌طلبی سرگردان است...
گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

سخنگوی دولت وحدت ملی لیبی اعلام کرد که نخست وزیر به زودی همراه با تمامی وزرای کابینه خود در بنغازی نشست خواهد داشت.

کد خبر: ۸۷۱۲۴
۱۲:۳۲ - ۲۹ فروردين ۱۴۰۰

اولین نشست دولت وحدت ملی لیبی در بنغازی

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، محمد حموده، سخنگوی دولت وحدت ملی لیبی اظهار کرد: عبد الحمید الدبیبه، نخست وزیر این کشور به زودی همراه با تمامی وزرای دولت وحدت ملی برای برگزاری نشست وزرا سفری به شهر بنغازی خواهد داشت.

حموده گفت: نخست وزیر و تمامی وزرا به دیگر شهرهای لیبی نیز سفر خواهند داشت، سفرهای کابینه به شهرهای لیبی با اهمیت بوده و در برنامه‌های کاری دولت گنجانده شده‌اند، این سفرها با مشارکت نخست وزیر و وزرا انجام خواهند شد و البته این مساله نیاز به هیچ فشاری ندارد و موضوعی عادی است و باید انجام شود.

سخنگوی دولت وحدت ملی لیبی افزود: نخست وزیر در بسیاری از مناسبت‌ها بر این نکته تاکید کرده که باید به شهرهای مختلف سفر کرد و شرایط در تمامی شهرها بررسی شوند و هر وزیری که نتواند جابه‌جا شود و به مناطق مختلف لیبی سفر کند، اساسا مورد پسند دولت نیست.

الدبیبه از زمانی که نخست وزیر دولت وحدت ملی لیبی شده، همراه با وزرای خود سفر رسمی به بنغازی نداشته و این اولین باری است که الدبیبه از چنین سفری و قصد خود برای برگزاری جلسه کابینه در آنجا خبر می‌دهد.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: