تیتر امروز

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان
روز دوم ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان

دومین روز ثبت نام نامزدهای انتخاباتی یک خبر بزرگ داشت و آن نامزدی محمود احمدی نژاد بود. سخنان بسیار تند احمدی‌نژاد فضای خبری را تحت الشعاع قرار داد. همزمان اردوگاه اصلاح‌طلبی سرگردان است...
گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا با بیان اینکه در مورد ایران واشنگتن و اسرائیل یک هدف را دنبال می‌کنند، تاکید کرد که رژیم صهیونیستی از پیشرفت مذاکرات وین برای بازگشت واشنگتن به برجام ناراضی است.

کد خبر: ۸۷۱۲۰
۱۲:۲۶ - ۲۹ فروردين ۱۴۰۰

نارضایتی صهیونیست‌ها از مذاکرات برجامی در وین

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری سما، گلعاد اردان، سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا گفت که اسرائیل از پیشرفت مذاکرات وین برای بازگشت واشنگتن به برجام ناراضی است.

وی در گفت‌وگو با شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی هرگونه درخواست آمریکا از اسرائیل برای پایان دادن به ادعاها علیه ایران بعد از حمله به تاسیسات هسته‌ای نطنز را رد کرد.

اردان به نقل از بنیامین نتانیاهو ،نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز چنین درخواستی از سوی آمریکا را رد کرد.

سفیر رژیم صهیونیستی در ادامه گفت که نتانیاهو در تماس تلفنی با جو بایدن رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد که اسرائیل مستقل و دارای حاکمیت است.

وی گفت که اسرائیل و آمریکا از طریق مشاوران امنیت ملی خود با یکدیگر درباره ایران همکاری کامل دارند.

اردان همچنین تاکید کرد که آمریکا و اسرائیل یک هدف را دنبال می کنند و آن ممانعت از دستیابی ایران به بمب هسته ای است اما لزوما ابزارهای آنان برای تحقق این هدف یکی نیست.

براساس این گزارش، کابینه رژیم صهیونیستی قرار است امروز (یکشنبه) نشستی در رابطه با تحولات اخیر مرتبط با ایران برگزار کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: