تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

در بیست و هشتمین روز بهار، بازار فلزات گرانبها کار خود را با نوسان افزایشی نرخ‌ها آغاز کرد و در نیمه روز این بازار تقریبا آرام گرفت.

کد خبر: ۸۶۹۶۵
۱۵:۱۲ - ۲۸ فروردين ۱۴۰۰

کاهش چشمگیر تقاضا در بازار سکه

دیدارنیوز ـ در نیمه امروز هر سکه امامی به قیمت ۱۰ میلیون و ۵۹۷ هزار تومان، سکه بهار آزادی ۱۰ میلیون و ۳۹۷ هزار و ۹۰۰ تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و سکه‌های گرمی نیز ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان ارزش گذاری شده است.

بیشتر بخوانید:

قیمت سکه، طلا و ارز ۱۴۰۰.۰۱.۲۸ / افزایش نرخ سکه و ارز در بازار

به دلیل کاهش شدید تقاضا در نتیجه تعطیلی اجباری اصناف و واحد‌های صنفی، امروز حباب سکه امامی به ۲۳۳ هزار تومان، حباب سکه بهار آزادی به ۳۷ هزار تومان، حباب نیم سکه به ۱۱۱ هزار و ۹۰۰، حباب ربع سکه به یک میلیون و ۳۵۷ هزار تومان و حباب سکه‌های گرمی هم به ۹۷۲ هزار تومان کاهش یافت.

هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار یک میلیون و ۴۱۴ هزار تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار نیز یک میلیون و ۳۸۸ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش گذاری شده است.

در بازار جهانی هر انس طلا به قیمت ۱.۷۷۶.۳۷ دلار معامله می‌شود.

در بازار ارز نیز هر دلار آمریکا به نرخ ۲۳ هزار و ۹۹۴ تومان و هر یورو به قیمت ۲۸ هزار و ۶۲۶ تومان فروخته و همچنین هر دلار به قیمت ۲۳ هزار و ۵۱۹ تومان و هر یورو به نرخ ۲۸ هزار و ۵۹ تومان از مردم خریداری می‌شود.

برچسب ها: سکه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: