تیتر امروز

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان
روز دوم ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان

دومین روز ثبت نام نامزدهای انتخاباتی یک خبر بزرگ داشت و آن نامزدی محمود احمدی نژاد بود. سخنان بسیار تند احمدی‌نژاد فضای خبری را تحت الشعاع قرار داد. همزمان اردوگاه اصلاح‌طلبی سرگردان است...
گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

استاندار خوزستان گفت: ما به هیچ وجه نمی‌خواهیم فشار به بازار وارد شود، اما انتظار داریم اصناف خودشان نسبت به رعایت محدودیت‌ها توجه ویژه داشته باشند.

کد خبر: ۸۶۶۳۹
۱۵:۵۳ - ۲۶ فروردين ۱۴۰۰

:نمی‌خواهیم به بازار فشار وارد شود

دیدارنیوز ـ قاسم سلیمانی‌دشتکی امروز (۲۶ فروردین‌ماه) در دیدار با روسای اصناف و اتحادیه‌های اهواز بر رعایت محدودیت‌ها تاکید و اظهار کرد: توجه اصناف به رعایت محدودیت‌ها موجب می‌شود مردم نیز تحت تاثیر قرار گرفته و به پروتکل‌های بهداشتی توجه کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از استانداری خوزستان، وی افزود: من حامی بازاریان و اصناف هستم و در جلسات مدیریت کرونا و گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی، تاکید جدی بر حضور آن‌ها در جلسات داشته‌ام تا نقطه نظرات خود را بیان کنند.

سلیمانی‌دشتکی با تاکید بر حمایت از اصناف و پیگیری مشکلات آن‌ها تصریح کرد: من کاملا بر بازار اشراف دارم، کرونا شرایطی برای ما ایجاد کرده که محدودیت‌هایی را بر اصناف اعمال کرده است. ما به هیچ وجه نمی‌خواهیم فشار به بازار وارد شود، اما انتظار داریم اصناف خودشان نسبت به رعایت محدودیت‌ها توجه ویژه داشته باشند.

وی با تاکید بر دریافت مشوق برای اصناف خوزستان گفت: مشوق‌های خوبی برای خوزستان به تصویب رسیده که برای اجرایی شدن آن‌ها همه بانک‌ها و دستگاه‌ها را به خط کرده‌ام.

استاندار خوزستان افزود: وقتی برای پیشگیری از کرونا و مدیریت آن اعلام می‌شود که اصناف تعطیل شوند منظور این نیست که عامل شیوع کرونا اصناف هستند بلکه با توجه به جو روانی که باز بودن اصناف ایجاد می‌کنند باید برخی محدودیت‌ها را رعایت کنیم تا ان‌شاءالله از این وضعیت عبور کنیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: