تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

یک مقام وزارت خارجه آمریکا از سفر وزیر امور خارجه این کشور به بروکسل خبر داد و گفت که ایران یکی از موضوعات مطرح در گفت‌وگوهای او خواهد بود.

کد خبر: ۸۶۰۳۳
۱۱:۱۵ - ۲۳ فروردين ۱۴۰۰

ایران یکی از محورهای سفر وزیر خارجه آمریکا به بروکسل

دیدارنیوز -  به نقل از خبرگزاری رویترز، یک مقام وزارت امور خارجه آمریکا گفت که آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه این کشور این هفته دوباره سفری به بروکسل خواهد داشت تا درباره موضوعاتی از جمله ایران، افغانستان و فعالیت های روسیه در قبال اوکراین رایزنی کند. 

این مقام آمریکایی که می خواست نامش فاش نشود، گفت که در این سفر، بلینکن به لیود آستین وزیر دفاع آمریکا در بروکسل ملحق خواهد شد، اما جزئیات بیشتری درباره این سفر ارائه نداد.

بلینکن در ماه مارس نیز برای مذاکرات با اتحادیه اروپا و متحدان آمریکا در نانو به بروکسل سفر کرد و در این سفر وعده داد که اتحاد فرااقیانوسی بازسازی شده و باز هم زنده خواهد شد. 

پنتاگون هفته گذشته اعلام کرده بود که وزیر دفاع آمریکا هم قرار بود در سفری که روز یکشنبه آغاز شد و شامل قدس اشغالی، آلمان و انگلیس می شود، به مقر ناتو در بلژیک برود. 

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: